Asus DSL-AC52U vs TP-Link VR400

Murat Aşan

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Öğrencisi
Eskiden Türk Telekom internet paketi kullanıyordum. 16 Mbps 150 GB kotalı ve artık bu paketi değiştirdim. Şu anda TürkNet'e geçiş yaptım. 35 Mbps internet kullanıyorum ve şu anki indirme ve yükleme hızları çok iyi.
Yalnız ben şu anda sadece bilgisayarda kullanıyorum bu interneti. Telefon,TV ve laptop üzerinden de interneti son gücüne kadar kayıp olmadan kullanmak istiyorum, tabi bütçem yettiği kadar.
Araştırmam sonucu iki model arasında kararsız kaldım, sizce bir tek indirme değil aynı zamanda upload için de uygun olan modem fiyat ve performans açısından hangisi daha iyidir.
  1. Asus DSL-AC52U Dual-Band AC750
  2. TP-Link Archer VR400

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent özellikleri için asus alıyorsan üzülürsün çünkü donanım olarak geride kalıyor.
İki cihaz arasında kararsız kaldığım nokta yüksek hız vaat ediyorlar ama ne kadarını aktif olarak suna biliyor benim takıldığım burası. Aynı anda bir den çok cihazla bağlandığımda bağlantının kopmaması ve hız kaybının az olması. Bunu hangisi daha iyi yapabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı