ASUS DSL AC750 vs Keenetic Extra DSL AC1200

ASUS almanızı öneririm. Hem şu aralar ASUS da cashback kampanyasi var AC 750 modelinde 440TL geri odeme yapıyor.

Amazon'dan alacağım hocam, dahil midir?

Arkadaşlar bir de son bir şey sorayım, modemin çekim gücü nasıl? Alta resim bırakıyorum oradan anlatayım.

1658151574570.png

ASUS DSL AC750 oturma odasında olacak, benim odama kadar çekim mesafesinin yeteceğini umuyorum, bir de oda 1 ve oda 2 dede internetin çekmesi için DSL N300 modemimi router olarak kullanacağım ve benim odama veya oda 1'e koyacağım, tekrarlayıcı moduna alacağım. Bir sorun çıkmaz inşallah şu anda aklımdaki plan böyle.

Son düzenleme:
Amazon'dan alacağım hocam, dahil midir?

Arkadaşlar bir de son bir şey sorayım, modemin çekim gücü nasıl? Alta resim bırakıyorum oradan anlatayım.

Eki Görüntüle 1455192

ASUS DSL AC750 oturma odasında olacak, benim odama kadar çekim mesafesinin yeteceğini umuyorum, bir de oda 1 ve oda 2 dede internetin çekmesi için DSL N300 modemimi router olarak kullanacağım ve benim odama veya oda 1'e koyacağım, tekrarlayıcı moduna alacağım. Bir sorun çıkmaz inşallah şu anda aklımdaki plan böyle.

Amazon dahil değil ASUS sitesinde isyerleri yazıyor oralardan alabilirsiniz. Hatta vatan ve MediaMarkt'ta su an 930 lira 440 lira geri ödeme oluyor bayağı uygun geliyor.

Amazon dahil değil ASUS sitesinde isyerleri yazıyor oralardan alabilirsiniz. Hatta vatan ve MediaMarkt'ta su an 930 lira 440 lira geri ödeme oluyor bayağı uygun geliyor.

Hocam 440 lira geri ödeme derken 930TL'ye alacağım 440TL'sini gerimi ödeyecekler, yada iade edersem eğer 930TL + 440TL mi vercekler anlamadım.

Hocam 440 lira geri ödeme derken 930TL'ye alacağım 440TL'sini gerimi ödeyecekler, ya da iade edersem eğer 930TL + 440TL mi vercekler anlamadım.

Hocam buradan daha net bilgi sahibi olabilirsiniz. 930 alıyorsunuz 440 TL karta geri yatiyor.

Modemi aldım, kurarken ısp kısmında Comnet çıkmıyor, listede olmayanı seçincede WAN bağlantı türü ve vlan ID istiyor ne yapayım?

Yeni konular

Geri
Yukarı