ASUS DSL-AC750 vs ZyXEL VMG3312-T20a

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, garantiye göndermiş olduğum eski ASUS modemim yerine 2 model önerisi yaptılar, bu iki modelden birini seçmem gerekiyor.

Sizce bu iki modemden hangisi daha avantajlı ve daha iyidir? Bu ürünlerden birini seçeceğim ve bana gönderim yapacaklar.

Çekim gücü açısından hangi modem daha iyi bilmiyorum ama çekim gücü iyi olsa çok güzel olur, muhtemelen 3 anten olan modem daha iyidir.

Ac 750 kullanıyorum, ZyXEL'den kat ve kat daha iyi bir modem. 5GHz bandında var ayrıca.
ZyXEL'e kıyasla bu modem çok daha iyi.

Merhaba, garantiye göndermiş olduğum eski ASUS modemim yerine 2 model önerisi yaptılar, bu iki modelden birini seçmem gerekiyor.

Sizce bu iki modemden hangisi daha avantajlı ve daha iyidir? Bu ürünlerden birini seçeceğim ve bana gönderim yapacaklar.

Çekim gücü açısından hangi modem daha iyi bilmiyorum ama çekim gücü iyi olsa çok güzel olur, muhtemelen 3 anten olan modem daha iyidir.

2 şık arasındada AC750, bu bütçe arasındada AC750 öneririm. Forumda birkaç kişi kronik olduğunu söylüyor ancak evimde hem ASUS DSL AC750, hem de ASUS RT AC1200 kullanıyorum ikisini de en son Firmware'ye güncelledikden sonra hiçbir sorun kalmıyor.

O zaman AC750 seçimini yapıyorum. Eski modemimden çok daha güçlü modemler o yüzden AC750 beni çok güzel tatmin eder diye düşünüyorum. Teşekkürler. 🥰

Eski modem DSL N16P modeli vardı elimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı