ASUS DSL-N14U WAN kurulumu nasıl yapılır?

Halil Kayacan

Hectopat
Daha fazla  
www.tp-link.com.tr: 150Mbps Kablosuz N Router TL-WR740N - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz
Ağ Ürünleri - DSL-N14U - ASUS

Merhaba Arkadaşlar,
Yukarıda linkini belirtmiş olduğum tp-link modem ile wan portu üzerinden internet erişimini sağlıyordum. Recep Bey'in inceleme videosunda görerek, yine yukarıda linkini belirtmiş olduğum Asus modemi aldım. Bizim internetimiz merkezi sistem olduğu için evimizde adsl bağlantısı yapabileceğimiz herhangi bir telefon kablosu yok. Her dairede kişiye özel ethernet kablosu var ve bu kabloyu modeme taktığımızda kişisel kullanıcı adımı ve şifremi girerek internet erişimini sağlıyordum. Yeni almış olduğum bu Asus modemde bildiğim kadarıyla bu özellik olmasına rağmen bağlantıyı bir türlü sağlayamadık ve nasıl yapabileceğimi gösteren kaynakta bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İlk mesajımdada belirttiğim gibi ben wan kurulumu yapmak istiyorum yukarıda yonlendirmiş olduğunuz makale adsl kurulumu yapmayı anlatıyor.

Arkadaşlar hala bir çözüm bulamadık. Benzer bağlantı türünü kullanan yada modemlerden anlayan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı