ASUS DSL-N14U Wi-Fi'nin Az Çekmesi

Daha fazla  
Merhabalar. Ben yaklaşık 1-2 hafta önce ASUS DSL-N14U model bir modem aldum. Modemi araştırıp aldım lakin modemin Wifisi 1 kat veya 2 kat aşağıdan çekmiyor veya ünlem çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ben yaklaşık 1-2 hafta önce ASUS DSL-N14U model bir modem aldum. Modemi araştırıp aldım lakin modemin Wifisi 1 kat veya 2 kat aşağıdan çekmiyor veya ünlem çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Hocam evin yapısıyla alakalı bir durum bu. 1 kat aşağıdan az da olsa çeker fakat 2 kat aşağısına zaten gücü yetmez. Katlar arasındaki tavan-zemin duvarı %70 sinyal düşürüyor diye biliyorum.
Ya 2 kat aşağıya tekrar kablo çekip aynı modemden ve ya herhangi bir router alın ya da 1 alt kata aynı modemden alıp menzil genişletici olarak kullanın.
(Bende aynı modemi kullanıyorum fakat router ya da menzil genişletici özelliği vardır diye düşünüp aynı modemi alın dedim.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı