ASUS DSL N16 için Merlin Firmware var mı?

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Selam arkadaşlar, Recep Baltaş'ın videosunu yaptığı ve videoda kurduğu Firmware'yi yüklemek istiyorum fakat attığı linkte benim modemim yok ne yapmam lazım?
Modem: ASUS DSL n16.

Selam arkadaşlar, Recep Baltaş'ın videosunu yaptığı ve videoda kurduğu Firmware'yi yüklemek istiyorum fakat attığı linkte benim modemim yok ne yapmam lazım?
Modem: ASUS DSL n16.

N16 için ben de bulamadım RT-16 için var ama yükleme esnasında hata veriyor. Ben de aynı videoya bakıp aramıştım. QoS kısmından akıllı QoS'i açtım ve 78 Mbps olan hızımı 70, 8 olan Upload'ı 6.5 olarak yazdım. Bufferbloat sonucum C'den a+ ya değişti. Konuyu hortlatmış gibi oldum ama umarım işinize yarar.

N16 için ben de bulamadım RT-16 için var ama yükleme esnasında hata veriyor. Ben de aynı videoya bakıp aramıştım. QoS kısmından akıllı QoS'i açtım ve 78 Mbps olan hızımı 70, 8 olan Upload'ı 6.5 olarak yazdım. Bufferbloat sonucum C'den a+ ya değişti. Konuyu hortlatmış gibi oldum ama umarım işinize yarar.

Hocam depremden uzun zamandır internetimi kullanamıyorum ama ondan öncesinde standart bir şekilde kullanıyordum.

Ve ufak ufak sıkıntılar çıkarıyordu. Onlara da artık alışmıştım.

Merhaba QoS desteği olan ve Max. 1500 TL olan modem arıyorum. Hangisini almam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır? ( Online cs go oynuyorum ) Teşekkürler.

Geri
Yukarı