Asus DSL-N16 İnternet Işığı Yanmıyor

Kullanıcı adı ve şifreyi doğru girdiğinizden emin olun ve hat bağlantısını kontrol edin. Hatta modemi resetleyip tekrar kurulum yapın. Olmadı arıza kaydı oluşturun.
Dediklerinizin hepsini yaptım. Hatta bir problem yok eski modemimle giriyorum sorunsuz. Arıza kaydı oluşturdum. Ayrıca ben ne kadar ADSL seçersem seçeyim modem5 adlı ekteki yeri aktif edince otomatik olarak WAN ayarlarından VDSL'i aktif ediyor. Ekte modemin ayarları mevcut bir yerde hata mı yapıyorum?
Sorunu an itibariyle çözdüm. Modem6 ekinde ki işaretli yer AutoSync'deydi bunu ADSL2+ yapınca internet bağlantım sağlandı. Benim bir diğer sorum da şu şimdi VDSL'de iken modem ayarlarım aşağıdaki hızlar gözüküyordu ama bağlantım ADSL olarak geldiği için sağlanamıyordu. Şimdi ben TurkNetle konuşup hattımı VDSL'e geçirebilir miyim o hızları almak için?

Dosya Ekleri

• modem1.jpg
    modem1.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 392
  • modem2.jpg
    modem2.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 350
  • modem3.jpg
    modem3.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 328
  • modem4.jpg
    modem4.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 335
  • modem5.jpg
    modem5.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 338
  • modem6.jpg
    modem6.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 349
  • turknet.jpg
    turknet.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 331
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı