ASUS DSL-N16 Modem IP Almama Sorunu

HalilŞahin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Türknet kullanıyorum. Modemi resetleyip kurulum yaparken aktarım modunu ADSL olarak otomatik tanıyor. Manuel olarak VDSL'ye göre ayarladığımda ileri butonuna tıklayıncada aktarım modu yine ADSL olarak gözüküyor. Kurulumu tamamlayıp bu seferde WAN ayarlarından VDSL'ye çeviriyorum ama modem ip almıyor, internet ışığı yanmıyor. Santral çalışması vardı bir gün boyunca net kesildi ondan sonra oldu, önceden internetimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı modem, aynı sorun. Ama ben TTnet kullanıyorum ve nakil işlemimden sonra oldu. DSL ışığın yanıyor fakat internet ışığın yanmıyordu değil mi? Kurulum ekranında VDSL yazması yerine sadece ADSL ve TV yazıyordu. Aynı sebepten dolayı şuan internetsizim. Nasıl çözdüğünüzü anlatır mısınız?

Aynı modem, aynı sorun. Ama ben TTnet kullanıyorum ve nakil işlemimden sonra oldu. DSL ışığın yanıyor fakat internet ışığın yanmıyordu değil mi? Kurulum ekranında VDSL yazması yerine sadece ADSL ve TV yazıyordu. Aynı sebepten dolayı şuan internetsizim. Nasıl çözdüğünüzü anlatır mısınız?
Sorunu nasıl çözdünüz bende internetimi ADSL den vdsl yükseltim fakat hala ADSL sinyali alıyorum ve hızım çok düşük

Geri
Yukarı