ASUS Dual 3070 Nasıldır?

karaduman00xx

Femtopat
Daha fazla  
ASUS Dual 3070 almayı düşünüyorum 2. el. Sorum şu: Bu kart hakkında fazla bir yorum göremiyorum. 2 fanlı olması bir sorun teşkil eder mi sizce? Ve performans olarak 3 fanlı 3070 kartlardan eksi bir yönü var mıdır? Bu konularda hiçbir bilgim yok, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

ASUS Dual 3070 almayı düşünüyorum 2. el. Sorum şu: Bu kart hakkında fazla bir yorum göremiyorum. 2 fanlı olması bir sorun teşkil eder mi sizce? Ve performans olarak 3 fanlı 3070 kartlardan eksi bir yönü var mıdır? Bu konularda hiçbir bilgim yok, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Güzel bir model. Ne kadara alacaksınız?

Hocam 6500TL'ye alacağım güvendiğim birisi kartta bir problem yok. Sadece sıcaklık ve performansta diğer 3 fanlı modellerden geride mi onu merak ediyorum.

Fiyat mükemmel. Sıcaklık değerleri 3 fanlı modellerin bazılarından bile daha düşük. Örneğin Gigabyte eagle modeli 3 fanlı fakat daha sıcak çalışıyor ASUS Dual'den.

Performans olarak diğer modellerle arasında fark olmadığı sürece sıcaklık bakımından 3-4 derecelere falan çok takılmam.

Hayır tüm 3070 modelleri aynı kartı kullanır. Bazı OC ibareli modeller %1-2 daha performanslıdır. Siz de OC yapabilirsiniz gerekirse karta.

Hayır tüm 3070 modelleri aynı kartı kullanır. Bazı OC ibareli modeller %1-2 daha performanslıdır. Siz de OC yapabilirsiniz gerekirse karta.
Çok sağ ol hocam. Bir de 1080p de kullanmayı düşünüyorum işlemcim Ryzen 5600. Çok darboğaz olur mu sence? Bazı videolarda darboğaz gözükmüyor bazı videolarda darboğaz olduğu gözüküyor tam anlayamadım.

Çok sağ ol hocam. Bir de 1080p de kullanmayı düşünüyorum işlemcim Ryzen 5600. Çok darboğaz olur mu sence? Bazı videolarda darboğaz gözükmüyor bazı videolarda darboğaz olduğu gözüküyor tam anlayamadım.
Darboğaz olsa bile bir sorun teşkil etmez. Kullandığınız uygulama daha çok grafik birimi gerektiriyorsa darboğaz olmaz ama işlemcinin öncelikli olduğu ve çok kullanıldığı uygulamalarda bir nebze de olsa darboğaz olabilir. Dediğim gibi herhangi bir sorun olmaz.

Geri
Yukarı