ASUS Dual 6700 XT ve R5600X hazır sistem

19,500 lira sistem için var ise, daha güzel bir şey toplanır veya alınır.

Mesela kanka örnek sistemler atar mısın yılda bir alıyoruz bari bütçeme en iyi sistem alayım :D

Bütçe sadece kasa için mi? Ne kadar daha aşabilirsin?

Evet sadece kasa en fazla 20.000 olur kanka bir de attığım sistem baktım benim özelleştirmede anakart M.2 SSD işlmeci değiştirmiştim onlar gözkümüyor 5600X kutulu anakart ASUS ROG STRIX B550-F Gaming M.2 SSD Kingston NV2 1TB NVMe PCI-e 4.0 okuma 3500 MB-yazma 2100 MB olarak değiştireceğim.

Son düzenleme:
Mesela knk örnek sistemler atarmısın yılda bir alıyoz bari bütçeme en iyi sistem alıyım :D

evet sadece kasa en fazla 20.000 olur
600 daha çıkarsan,
NZXT psu yaparak alınabilir. Veya alıp psu satıp yenisini almanız lazım. GamePower psu bu sisteme yakışmaz.

600 daha çıkarsan,
NZXT PSU yaparak alınabilir. Veya alıp PSU satıp yenisini almanız lazım. Gamepower PSU bu sisteme yakışmaz.

Sapphire markası vb. ekran kartları istemiyorum ASUS ekran kartları daha hoşuma gidiyor bir de FPS oyunları oynayacağım R5600 R5600X FPS oyunlardaki fark bayağı fazla hikayeli oyunlarda pek bir değişikil yok tabii.

Sapphire markası vb. ekran kartları istemiyorum ASUS ekran kartları daha hoşuma gidiyor bir de FPS oyunları oynayacağım R5600 R5600X FPS oyunlardaki fark bayağı fazla hikayeli oyunlarda pek bir değişikil yok tabii.
Markalar pişman edeceğini sanmıyorum. Sadece sıcaklık farkı olduğunu biliyorum. 5600x meselesi zaten para israfı değecek bir yanı yok. Asus olan isterseniz, Daha düşük modeller almak zorunda kalırsınız, Veya 1 2k fazla verip Asus 6800 toplanabilir.

Markalar pişman edeceğini sanmıyorum. Sadece sıcaklık farkı olduğunu biliyorum. 5600X meselesi zaten para israfı değecek bir yanı yok. ASUS olan isterseniz, daha düşük modeller almak zorunda kalırsınız, veya 1 2K fazla verip ASUS 6800 toplanabilir.

Hımmm anladım çok teşekkürler dediklerini düşüncem.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı