ASUS Dual 6700XT FurMark sonuçları normal mi?

Merhaba sistem yeni geçti elime, FurMark da 1080p preset ayarlarında bu sonucu verdi biraz baktım bazı konularda 11900 falan çıkmış 11700 olması normal mi?
Ve başka hangi testlere sokmam lazım cihazı bir sorun olmadığından emin olmak için?

Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Başka hangi testleri yapmam gerekir sorun olmadığından emin olmak için?

@xDraco

Kanka puanın normal gibi sistemin diğer parçalarına kalitesine ve kasanın ne kadar iyi soğutulduğuna bağlı. Ayrıca OC ve UV yok kartında o yüzden bu sonuçlar normaldir. Bir GTA 5 açıp deneyebilir misin FPS'lerini at buraya video olursa iyi olur. Bende ASUS Dual RX 6700 XT kullanıyorum FurMark yapıp atayım buraya. FPS açmayı AMD Adrenaline ayarlar kısmından performansa gelerek yapabilirsin, örnekleme aralığını 0.25 yapıp ölçüler katmanını göster'e basacaksın oyuna girdikten sonra veya önce.

Kanka puanın normal gibi sistemin diğer parçalarına kalitesine ve kasanın ne kadar iyi soğutulduğuna bağlı. Ayrıca OC ve UV yok kartında o yüzden bu sonuçlar normaldir. Bir GTA 5 açıp deneyebilir misin FPS'lerini at buraya video olursa iyi olur. Bende ASUS Dual RX 6700 XT kullanıyorum FurMark yapıp atayım buraya. FPS açmayı AMD Adrenaline ayarlar kısmından performansa gelerek yapabilirsin, örnekleme aralığını 0.25 yapıp ölçüler katmanını göster'e basacaksın oyuna girdikten sonra veya önce.
Hocam gta v te hersey ultrada 90 100 civari fps ama bazi yerlerde gpu kullanimi dusuyor ve fps 50 lere iniyor,, merak ettim sizde atarmisiniz testi.

@partylikeits1941 hocam sizde sonuc atacaktiniz.

Hocam gta v te hersey ultrada 90 100 civari fps ama bazi yerlerde gpu kullanimi dusuyor ve fps 50 lere iniyor,, merak ettim sizde atarmisiniz testi.

@partylikeits1941 hocam sizde sonuc atacaktiniz.
Dostum dün sıfırdan bir PC montajı yapmam gerekti, aklımdan çıktı, vakit de bulamadım açıkçası. Akşama yüklerim.

hocam sende de cyberpunkta belirli bölgelerde gpu kullanımı düşüyormuydu kalabalık yerler chinatown vs.
Chinatown'a kadar oynamadım ben ama V'nin apartmanının orada yüzde 40-50'lere düşüyordu GPU kullanımı en son versiyonda. Eve gidince eski versiyonda bir Chinatown'a gidip denerim de NPC yoğunluğu fazlaysa CPU kaynaklı drop yerim ben de herhalde.

Hocam karttan memnun musunuz acaba?Herhangi bir kasma siyah ekran gibi bir sorun aldınız mı?
Hocam bahsedilen watmann siyah ekran gibi sorunları şu ana kadar yaşamadım, denediğim oyunlar rdr2, cyberpunk, forza5, gta v bunlardan sadece cyberpunk ve gta v de bahsedilen yerlerde fps düşüşleri yaşadım oda sanırım oyunların optimizesi ile alakalı yani daha bi kaç gün oldu elime geçeli tam olarak tavsiye edebilirim diyebilecek kadar kullanım sağlamadım.

Hocam bahsedilen watmann siyah ekran gibi sorunları şu ana kadar yaşamadım, denediğim oyunlar rdr2, cyberpunk, forza5, gta v bunlardan sadece cyberpunk ve gta v de bahsedilen yerlerde fps düşüşleri yaşadım oda sanırım oyunların optimizesi ile alakalı yani daha bi kaç gün oldu elime geçeli tam olarak tavsiye edebilirim diyebilecek kadar kullanım sağlamadım.
Teşekkürler hocam hayırlı olsun ben de bu sistemi almayı düşünüyorum.

Bak beterin beteri var. 197 almışım ben max. Dert etmiyorum yine de olur böyle. Kartında bir problem yok yani.
1.png

Geceye doğru da unutmazsam bir Chinatown testi yapacağım 1440p'de.

Geri
Yukarı