ASUS DUAL GTX1060 Soğutması Nasıl?

atakan7474

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Benzer konulara baktım ama pek detaylı yorum göremedim. Aklımda 3 model var. MSI, EVGA SC ve Asus Dual soğutmalı model birde MSI' ın ARMOR modeli vardı ama onuda stokda yok çoğu yerde. Bu kartlar arasında Asus Dual 1060' ın soğutması, fan sesi nasıldır? MSI' a göre fanlarının küçük olması beni biraz endişelendiriyor açıkcası.

Bütçe pek yok küp kasaya konulacak kart o yüzden maksimum 28cm olmalı kart Strix model sığmıyor malesef kasaya. Strix modelde diğerlerine göre fazla pahalı olduğu için hiç bakmadım bile malum kasayada sığmıyor.

EVGA ACX 3.0 soğutmalı 1060 çıkarsaydı düşünmeden onu alıcaktım ama araştırdım sadece ACX 2.0 model var şuan Türkiye' de :(.

Onunda soğutması tek fanlı olduğu için diğer kartlara göre daha fazla ısınıyor. Isı sorunu olmasa bile kullananlar fan sesinde şikayet ediyor çoğu yerde. MSI ARMOR 1060 nasıldır sizce? GAMİNG X' e göre daha ucuzda sanırsam 1200-1250tl' yi pek aşmak istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı