ASUS Dual GTX1660S video izlerken görüntüde akıclık yok

MehmetMG

Femtopat
Daha fazla  
YouTube'dan veya HDD'den herhangi bir video izlerken hareketli görüntülerde akıcılık yok frame atlayarak ilerliyor. Görüntü kalitesi ne kadar iyi olursa olsun bu sorunu devam ediyor. Ekran kartımın driverı sürekli güncel bilmediğim bir ayar mı kaçıyor bilmiyorum. Oyunlarda normal kullanımda hiçbir problem yok. Yardımcı olabilecek birisi var mı? 1080p de sanki 720 gibi görüntü alıyorum.

Sistemim;

Monitörünüzün özelliklerini atabilir misiniz?

AOC G2460FQ 24'' 144 Hz 1ms (Analog+HDMI+DVI+Display) Fulll HD LED Monitör bunu kullanıyodum bi arızadan dolayı geri gönderdim iadesini aldım . pc garantıden geldı monitör suan almadıgım ıcın 137 ekran 4k tvye bagladım fakat aynı sorun devam edıyor örneğin maç izlerken tribün koltukları titreyerek hareket edıyor​

AOC G2460fq 24" 144 Hz 1ms (analog+hdmı+dvı+display) fulll HD LED monitör bunu kullanıyordum bir arızadan dolayı geri gönderdim iadesini aldım. PC garantıden geldı monitör şu an almadıgım için 137 ekran 4K TV'ye bagladım fakat aynı sorun devam edıyor örneğin maç izlerken tribün koltukları titreyerek hareket edıyor​

Sorun monitörde mi oluyordu yoksa TV mi?

Geri
Yukarı