ASUS Dual LHR'siz 3070 15.500'e alınır mı?

Al bence 60 - 70 arası mh/s alirsin. 2060 Super 44 mhs veriyor ve 12'den asagi yok.

Alacağım reis de mining yaparken işlemci sknti çıkarmaz degilmi Ryzen 3 3100 MPK var oyunda darboğaz yerim kesin de mininge bir sıkıntı oluyor mu? Bir de Power'im yeterli olur mu 550W 80Plus.

Alacağım reis de mining yaparken işlemci sknti çıkarmaz degilmi Ryzen 3 3100 MPK var oyunda darboğaz yerim kesin de mininge bir sıkıntı oluyor mu? Bir de Power'im yeterli olur mu 550W 80Plus.Mi
Miningde işlemci sıkıntı çıkartmaz. İşlemcinin aman aman bir katkısı yok miningde.Sistem açılsın yeter. Ben de q6600 ile mining yapan 1660s var. 6 aydan beri 24 saat calısıyor. Arada elektrik filan kesildiginde duruyor. Onun dısında bir kapatma dinlendirme filan yok.

Miningde işlemci sıkıntı çıkartmaz. İşlemcinin aman aman bir katkısı yok miningde. Sistem açılsın yeter. Ben de Q6600 ile mining yapan 1660S var. 6 aydan beri 24 saat calısıyor. Arada elektrik filan kesildiginde duruyor. Onun dısında bir kapatma dinlendirme filan yok.

Aynen o yüzden önceliği PSU'ya verdim 2.3 tane ikinci el buldum Corsair marka 750W 2.ekran kartı takma mi kaldırır mi yoksa 850 falan mı bakayım sizce hocam?

Geri
Yukarı