ASUS Dual RTX 2060 12 GB neden PCI 3.0 gözüküyor?

Karttan karta değişir fakat kart PCI-e 4.0 olsa bile performansta %1 kadar bir artış bile olmayabilir. Yani her kart için geçerli değil bu dediğim fakat kartınıza benzer modellerde neredeyse hiç fark yaratmıyor 3.0 ve 4.0.

Evet, uyumlulukta bir sorun olmadığının farkında olarak ürün yanıltıcı bir görsel ile satışa çıkarilmış ve bu durumu etik bulmadım.

PCIe 4.0 destekliyor diyor, sen de PCIe 4.0 yuvasında kullanabiliyorsun. Durum bundan ibaret.

Evet tek sebebi beni aldatmış olması bu tür durumlardan çok rahatsız oluyorum.

Kartı 3 hafta kadar önce 6400 TL den satın almıştım.

Kartı 3 hafta kadar önce 6400 TL'den satın almıştım.

AMD tarafında düşünüyorsanız RX 6700 bu bütçede mükemmel bir seçenek.

Hocam anlamıyorsunuz, aldatma gibi bir durum yok. Desteği demiş sadece ve yalan yok PCI-e 4.0 slotuna takınca sorun yok destekliyor.

Benim GT 710'da da PCI-e 4.0 desteklediği yazıyor :D

Kartı 3 hafta kadar önce 6400 TL den satın almıştım.

Sen doğru okuyamadığın için aldanmış oluyorsun. Bir mağazanın vitrininde "her üründe %50'ye varan indirim" yazar, sen bunu "oh hepsinde %50 varmış" diye anlarsın beğendiğin ürünün etiketinde %10 indirim çıkar.

Göreceli bir durum senin yaşadığın.

Evet sanırım haklısınız değerli yanıtlarınınız için teşekkür ediyorum. Doğru yorumlamak önemli bir nokta. Almam gereken yanıtları aldığımı düşünüyorum en iyisi kullanmaya devam etmek o halde hepinize iyi Sosyaller dilerim. Kutuları doğru okuyalım. 🤓

Yeni konular

Geri
Yukarı