ASUS Dual RTX 2070 8 GB EVO fanı ses çıkarıyor

Yusuf YAREN

Centipat
Merhaba arkadaşlar,
Ekran kartım yük altında çalışırken hiçbir sıkıntı yok performans bakımından da, ses olarak da fakat kart yük altında değilken 1. fanı videoda göreceğiniz gibi ses çıkarıyor ve ses çıkarmasının nedeni arada bir yavaşlayıp hızlanıyor. Videoda dikkatli izleyince fark ediliyor. 2 sefer garantiye götürdüm fakat herhangi bir işlem yapmadan tarafıma geri gönderdiler. Belki yaşayan ya da anlayan vardır konu hakkında yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fanın içinden sorun var büyük ihtimal. Fan o sesi çıkarırken sallanıyor ve yavaşlıyor. Servise bir daha detaylı bir anlatımla yollayın ve farkı bir servisi kullanın.

bandicam 2023-10-15 04-48-32-302.jpg

selamun aleyküm dostlar ben galiba çözümünü buldum msi afterburner ayarlarına gelip bu şekil ayarlarsanız bir nebze de olsa düzeldi furymark testinde de baya iyi yani 69 dereceyi geçmedi ama şöyle bi sıkıntı var bu uygulamayı başlatıp alta almanız gerekiyo ben windowsu başlangıçta aç yaptım ayarlarından,bende düzeldi inşallah sizde de düzelir benim bilgisayarımda asus dual 2070 var boştayken videodaki gibi ses yapıyordu şuan kesildi arada yapıyor eğer bu şekil sıkıntısı olan arkadaşlar bu ayarı yapabilir herkese paylaşabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı