ASUS Dual RTX 2070S Evo alınır mı?

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
7000 TL’ye Palit 3070 alacaktım fakat işlemci ve PSU’nun yetmeyeceğini düşünerek onları yükselttim. Bütçem 5000 TL. Başlıkta belirttiğim kart alınır mı? Satıcı kutunun açıldığını ve testlerinin yapıldığını belirtmiş. Bu durumda 2. el olarak satması gerekmiyor mu? Aldıktan sonra sıkıntı yaşar mıyım?

İşlemci: i7 10700K.
Güç kaynağı: 850W 80+ Corsair.

Asus Dual GeForce RTX 2070 Super EVO OC Ekran (Grafik) Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Son düzenleyen: Moderatör:
7000 TL’ye Palit 3070 alacaktım fakat işlemci ve PSU’nun yetmeyeceğini düşünerek onları yükselttim. Bütçem 5000 TL. Başlıkta belirttiğim kart alınır mı? Satıcı kutunun açıldığını ve testlerinin yapıldığını belirtmiş. Bu durumda 2. el olarak satması gerekmiyor mu? Aldıktan sonra sıkıntı yaşar mıyım?

İşlemci: i7 10700K.
Güç kaynağı: 850W 80+ Corsair.

Asus Dual GeForce RTX 2070 Super EVO OC Ekran (Grafik) Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Gaming gecelerinde 2080S bazen 5K civarına iniyor; onu almaya çalışın bence, dolar artmazsa stok artıkça 3070 fiyatı iner hocam, ama dolar artmazsa.

Kesinlikle Gamig Gece'lerini takip et hocam. PC bileşenleri aslanın ağzında artık. Orta seviye kart/işlemciler bile alınamaz oldu. İndirim kovalamak gerekiyor.

Geri
Yukarı