Asus Dual Rtx 2060 Evo Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 Gaming Advanced Edition 6GB Fiyatı Bütçeyi biraz arttırıp bunu almanızı tavsiye ederim ama o da baya iyi. Ama satıcısını Hepsiburada seçmenizi tavsiye ederim.
Evet gayet iyi soğutmalı bir model ama o bütçelerde yaklaşık RTX 2070S gücündeki RX 5700XT varken şahsen 2060 almazdım.

Bu ekran kartına sahibim. Öncelikle çok iyi bir kart buna emin olabilirsin. 55 derece sonrası devreye giren fanı var. Kartın arka kısmında koruyucu ve soğutma için plaka mevcut bu kartın ısınmasına engel oluyor. Ben en yüksek 76 dereceyi gördüm o da çok zorladım ve kasamın hava akışı iyi değildi. Buna rağmen performans olarak bir düşüş olmadı. Çok iyi bir fiyata bulmuşsunuz kaçırmayın derim. Ayrıca Ryzen 5 3600 ile kesinlikle darboğaz yapmaz.

Dual serisinin soğutmasının kötü olduğunu duymuştum. Overclock durumun yoksa belki tercih edilebilir, fakat aynı fiyat aralığında MSI Armor serisi var ki soğutması da iyi OC potansiyeli de.
Evo serisinin soğutması kötü değil, Tuf serisi soğutma yönünden sıkıntılı.

Bu ekran kartına sahibim. Öncelikle çok iyi bir kart buna emin olabilirsin. 55 derece sonrası devreye giren fanı var. Kartın arka kısmında koruyucu ve soğutma için plaka mevcut bu kartın ısınmasına engel oluyor. Ben en yüksek 76 dereceyi gördüm o da çok zorladım ve kasamın hava akışı iyi değildi. Buna rağmen performans olarak bir düşüş olmadı. Çok iyi bir fiyata bulmuşsunuz kaçırmayın derim. Ayrıca Ryzen 5 3600 ile kesinlikle darboğaz yapmaz.
Hmm teşekkür ederim beni aydınlattınız.Bütçem artarsa daha iyi bir modele bakacağım ama artmazsa bunu alırım.

Evet gayet iyi soğutmalı bir model ama o bütçelerde yaklaşık RTX 2070S gücündeki RX 5700XT varken şahsen 2060 almazdım.
Sende haklısın, tavsiye ettiğin model de mükemmel ama RTX özelliği öne geçiriyor bence kendini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı