ASUS Dual RTX 3060 alınır mı?

Yaklaşık 40 dakika önce çekti hocam ama tahmini teslim 06/08 Eylül diyor 2 ay beklemek çok zor olacak bilgisayarsız.
Tekrar sağ olun siz demeseydiniz muhtemelen daha pahalıya patlayacaktı bana masraf.

Yok o kadar sürmez bana Mayıs sonu yazan sipariş Nisan ortasında gelmişti. Bir iki haftayı bulabilir tabii. Baktınız 10-15 gün hiçbir hareket yok iptal edersiniz Amazon paranızı iade ediyor birkaç gün içinde.

Yok o kadar sürmez bana mayıs sonu yazan sipariş nisan ortasında gelmişti. Bir iki haftayı bulabilir tabii. Baktınız 10-15 gün hiçbir hareket yok iptal edersiniz Amazon paranızı iade ediyor birkaç gün içinde.

Bunu duyduğuma sevindim bir an 2 ay nasıl bekleyeceğimi düşünüyordum kara kara 😄 iptal etmem sanırım yerine ne alacağım iptal etsem.
Çok teşekkür ederim yardımınız için iyi günler.
Bunu duyduğuma sevindim bir an 2 ay nasıl bekleyeceğimi düşünüyordum kara kara 😄 iptal etmem sanırım yerine ne alacağım iptal etsem.
Bu arada siz hangi kartı nereden almıştınız tam olarak kaç gün sürdü gelmesi

Bu arada siz hangi kartı nereden almıştınız tam olarak kaç gün sürdü gelmesi

Ben Amazon İtalya üzerinden 3070 Aorus Master modelini almıştım. 28 Mart’ta sipariş vermişim, 25-29 Mayıs diyordu teslim tarihine ama 12 Nisan’da teslim edilmiş. Zaten bir kere kargo yola çıkınca 3-4 gün ya sürüyor ya sürmüyor elinize geçmesi, DHL ya da UPS ile çalışıyorlar, onlar da çok hızlı getiriyor.

Aorus’u kullanmak istemediğimden bir madenciye satıp üzerine biraz fark koyup ROG 3070 almıştım onu kullanıyorum şu an.

Ben Amazon İtalya üzerinden 3070 Aorus Master modelini almıştım. 28 Mart’ta sipariş vermişim, 25-29 Mayıs diyordu teslim tarihine ama 12 Nisan’da teslim edilmiş. Zaten bir kere kargo yola çıkınca 3-4 gün ya sürüyor ya sürmüyor elinize geçmesi, DHL ya da UPS ile çalışıyorlar, onlar da çok hızlı getiriyor.

Aorus’u kullanmak istemediğimden bir madenciye satıp üzerine biraz fark koyup ROG 3070 almıştım onu kullanıyorum şu an.
Anladım teşekürler güzel günlerde kullanın kartınız güzelmiş

Amazon TR'yi takip ederseniz MSI Gaming X Trio modeli sık sık 6700 TL bandına iniyor. Satıcısı Amazon Germany yani Almanya üzerinden geliyor o yüzden bir hafta on gün kadar bekletebilir kargosu ama hem çok daha iyi model, hem de daha uygun. Hatta aynı Amazon TR dün akşam 8 gibi Zotac 3060 Ti sattı 7800 TL'ye. Bence şu linki gün içinde takip edin, hem vade farksız taksitle alma şansınız da olur. Yalnız attığım sayfada 3060 Gaming X Trio modelini görürseniz fiyatı 20 bin TL olabiliyor, onu dikkate almayıp ürün sayfasına girin, diğer satıcılar kısmında Amazon Germany satıcısını göreceksiniz 6600 + 100 TL kargo gibi bir ücrete geliyor vergi dahil. Bazen Aorus 3060 Elite modeli de düşüyor ama MSI kadar uzun kalmıyor stokta.

Bu arada attığınız 3060 Chart'ını nereden bulduğunuzu merak ettim, aynı chartlar 3060 Ti, 3070, 3080 gibi kartlar için de mevcut mu nasıl bulabiliriz?

Bunun gümrük vergisi de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı