ASUS Dual RTX 3060 FurMark sonuçları nasıldır?

Rtx 3060 serisinin bana kalırsa çoğu 2 fanlı modelin sıcaklık değeri vasat hocam.

Kartların güç tüketimi yüksek olunca, maalesef. 3060 12 GB Ventus var bende Pulse 6600 XT'den daha ağır olmasına rağmen aynı sıcaklıkta tutmak için traktör gibi çalışıyor.

Kartların güç tüketimi yüksek olunca, maalesef. 3060 12 GB Ventus var bende Pulse 6600 XT'den daha ağır olmasına rağmen aynı sıcaklıkta tutmak için traktör gibi çalışıyor.
Anlıyorum hocam.

Rahatsız edecek kadar çıkmıyor bende ses ama geneli böyle ise yapacak bir şey yok sıkıntı çıkarmasın yeter.

Değerler iyi gibi.
hocam pp'nizdeki anime in ismi nedir?
86

O fan kalitesiyle alakalı tabii. Kimisi 1000 RPM'de kükrer kimisi 2000 RPM'de ses çıkarmaz. Bu bendeki takoz.

%85'te 2300RPM civarında dönüyor dediğiniz gibi çok ses yok yine ama keşke 70'lere bu kadar hızlı çıkmasa sıcaklığı aynı şekilde soğuması da hızlı oluyor

Oyunlardaki sıcaklık ve fan hızı daha önemli. FurMark biraz değişik bir test.

2 oyunda deneyebildim fan hızlarını görmedim ama sıcaklık yine 70-75 de dolanıyordu genelde Full grafik oynamıyorum zaten sadece denemeye açmıştım normal şartlarda daha düşük de dolanır diye tahmin ediyorum.

2 oyunda deneyebildim fan hızlarını görmedim ama sıcaklık yine 70-75 de dolanıyordu genelde Full grafik oynamıyorum zaten sadece denemeye açmıştım normal şartlarda daha düşük de dolanır diye tahmin ediyorum.

Üreticilere göre değişiyor, 3060 8 GB için ASUS Dual'in normalini bilmiyorum lakin bendeki Pulse 6600 XT oldukça serin çalışırken bunun kardeşi Pulse 6600'ün sıcaklıklarla arası kötüdür. Minicik yapmışlar kartı yeter diye, yetmemiş.

Üreticilere göre değişiyor, 3060 8 GB için ASUS Dual'in normalini bilmiyorum lakin bendeki Pulse 6600 XT oldukça serin çalışırken bunun kardeşi Pulse 6600'ün sıcaklıklarla arası kötüdür. Minicik yapmışlar kartı yeter diye, yetmemiş.

ASUS'un Tweak3 programından sessiz moda çektim iyi kötü iş yapar 1-2 derece düşürür.

Geri
Yukarı