ASUS Dual RTX 3060 görüntü vermiyor, fanları duruyor ve ısınıyor

Surmenaj7

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar linkteki sistemi satın aldım, bağlantılarını sağladım, kasayı çalıştırdığımda ön fanlar çalışmamakla birlikte ekran kartı fanı 3-5 sn dönüp duruyor fakat bütün sistem güç almakta ancak görüntü alamıyorum. Kontrol ettiğimde ekran kartının ısındığını gördüm. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar linkteki sistemi satın aldım, bağlantılarını sağladım, kasayı çalıştırdığımda ön fanlar çalışmamakla birlikte ekran kartı fanı 3-5 sn dönüp duruyor fakat bütün sistem güç almakta ancak görüntü alamıyorum. Kontrol ettiğimde ekran kartının ısındığını gördüm. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır acaba?

Ekran kartını başka bir sistemde deneme şansın varsa dene.

Sistem geldiğinde gerekli montajı yaptıktan sonra güç kablosunu bağladın değil mi? buna ek olarakta anakarta sokmuş olabilirsiniz kabloyu.

Ekran kartını başka bir sistemde deneme şansın varsa dene.
Yarın ilk iş deneyeceğim

Sistem geldiğinde gerekli montajı yaptıktan sonra güç kablosunu bağladın değil mi? buna ek olarakta anakarta sokmuş olabilirsiniz kabloyu.
Güç kablosunu bağladım evet, dp kabloyu ekran kartına taktım

Bilgisayarcıya kontrol ettir, varsa bi enayilik aldığın yer ile iletişime geçip sorununu anlat en temizi. Yoksada 100 200 lira bilgisayarcıya verirsin belki yanlış bir bağlantın varsa düzeltmiş olur.
Teşekkür ederim

Son düzenleme:
Kasa içi fotoğrafını atabilir misin? ve ayrıca sistemini ekran kartı olmadan onboard çalıştırır mısın? görüntü gelip gelmediğini kontrol için

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı