ASUS Dual RTX 3060 Ti OC alınır mı?

luther26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix B550-F Gaming Asus Dual RTX 3060 Ti Ryzen 5 5600 GEIL 2x8 GB 3000 MHz Ram Corsair Spec Delta 550W Kasa KC3000 2 TB Kioxia G2 1 TB Samsung 860 Evo 500 GB WD Blue 500 GB ID Cooling SE-224-XT
  • Monitör: Dell G2422HS
  • Anakart: Gigabyte B450M-S2H
  • RAM: 2x8 3000 MHz
  • İşlemci: Ryzen 5600
  • Kasa: Corsair Spec-Delta
  • PSU: CV550 80+

Kart yeni çıkmış sanırım. Dual serisinde soğutma nasıldır? Başka önerileriniz varsa alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Dual'e o kadar para vermeye gerek yok.

Ya da GDDR6X bellekli versiyonunu tercih edebilirsiniz.

12.000 TL'ye RX 6800 veya biraz üstüne RTX 3070 alabilirsiniz.

Ama bunlar PSU'nuz için fazla gelebilir. En mantıklısı ucuz yollu bir RTX 3060 Ti. Galax markası da gayet güvenilirdir.

Asus Dual'e o kadar para vermeye gerek yok.

Ya da GDDR6X bellekli versiyonunu tercih edebilirsiniz.

Bu modelde fan sesi fazlaymış sanırım. Teknobiyotik hakkında iyi yorumlar okumadım hocam bilemedim şimdi.

Bu modelde fan sesi fazlaymış sanırım. Teknobiyotik hakkında iyi yorumlar okumadım hocam bilemedim şimdi.
Fan sesi hakkında pek şikayet görmedim şu ana kadar. Satıcı kısmında iste pek bilgim yok.

Şu modele de bakabilirsiniz satıcısı Sinerji Bilgisayar.

Teknobiyotik'ten yıllar önce alışveriş yaptım. Çok basit bir soğutucu göndereceklerdi 2 kere yanlış ürünü gönderdiler. En sonunda eksik parçalı göndermişlerdi. Termal macununu unutmuşlardı.

Geri
Yukarı