ASUS Dual RX 580 ile mining

ikaross

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Ekran kartım başlıkta belirttiğim gibi işlemcim i5-10400F 25hashrate alıyorum ve ekte de MSI Afterburner ile yaptığım ayarlamalar var Radeon Software da 108W güç tüketimi ve sıcaklık da 60-63 derece arası daha iyi bir ayar yapıp daha fazla hashrate alabilir miyim yoksa bu şekilde devam mı edeyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 2021.03.22-20.55.png
    2021.03.22-20.55.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 123
Peki bunun bir zararı olur mu herhangi bir oyun performansında da.
Modlamada hata olmazsa bir zararı olmaz. Modlama esnasında elektrik falan gitmezse yani. Ayrıca kartta çift bios varsa hiç sıkıntı olmaz. Birine bir şey olsa diğerini devreye sokabilirsiniz. Modlanmış kartla oyun da oynarsınız, performansı düşmez.

Peki bu değerler iyi midir modlamayı da yaptım 145W güç tüketimi mevcut. Yoksa abartmanın anlamı yok mudur ilk attığım ekran görüntüsündeki gibi mi kalsın.

Dosya Ekleri

• 2021.03.25-18.40.png
    2021.03.25-18.40.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 84
Güç tüketimi biraz yüksek bu yüzden de sıcaklık fazla. Kapalı kasada mı çalışıyor?

Kasanın kapağı açık olsa daha iyi olur. Bir de güç tüketimini minimuma indirmekte fayda var. İnternette veya YouTube'da daha stabil ayarlar bulabilirsiniz bence göz atın.

Vallahi tek ekran kartım olduğundan vazgeçtim yapmayacağım teşekkür ederim mesajların için.
peki ideal sıcaklık ne olmalıdır veya maksimum sıcaklık ne olmalıdır

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı