ASUS Dual RX 6600 6999 TL!

Çok fazla ısınan bir kart değil ama ben olsam neredeyse 250 daha ucuz olan Sapphire versiyonunu tercih ederdim. Zevk meselesi tabi ama arkadaşın dediği gibi Sapphire'in tasarımı çok hoş gözüküyor.

Arkasında Amazon olması en önemli kısım burada. 2 sene kafa rahat olur.

Sapphir'e ön yargı bir Türkiye de var bence o da bu forumun eseri Sapphire NVIDIA üretse Sapphire kesinlikle ilk 3'üm de olurdu NVIDIA alırken. Neymiş OC'si fazlaymış falan filan adamlar eşek mi denemeyecek deniyordur elbet çipi rezil eden AMD'dir kim olsun başka. Bir gün stabil bir gün sorun yapıyorsa Sapphire ne yapsın?

Sapphire daha ucuza düşüyor ve tipi daha güzel bence.
Bu kartın soğutması Pulse modelinden çok daha iyi.

Çok fazla ısınan bir kart değil ama ben olsam neredeyse 250 daha ucuz olan Sapphire versiyonunu tercih ederdim. Zevk meselesi tabi ama arkadaşın dediği gibi Sapphire'in tasarımı çok hoş gözüküyor.
İncelemelerde Pulse modeli 70 dereceye çıkarken Asus Dual 55 derece üstünü görmemiş. Pulse modelinin soğutması konudaki karta kıyasla berbat ötesi.

Öyle hocamda 2.el satışta millet nedense Sapphire markasına nefretle bakıyor AMD kartlarda en kötü markaymış gibi Sapphire HD 7850 modelini çok uzun sürdü satmam zamanında.

Öyle bakmaları garip ben Sapphire ve Gigabyte markalarına diğerlerinden daha çok önem veririm şu zamana kadar birçok ürününü kullandım diğer markalar kadar sorun çıkartmadı.
Alıp uzun süreler kullanılacak bir kart zaten RX 6600 özellikle bu ekran kartı kıtlığında ama seçim sizin tabii ki.

Öyle bakmaları garip ben Sapphire ve Gigabyte markalarına diğerlerinden daha çok önem veririm şu zamana kadar birçok ürününü kullandım diğer markalar kadar sorun çıkartmadı.
Alıp uzun süreler kullanılacak bir kart zaten RX 6600 özellikle bu ekran kartı kıtlığında ama seçim sizin tabii ki.

Evet Sapphire'in soğutmaları gerçekten iyi oluyor tercih etmemde ki nedenlerden biri de o bu ön yargı nedir anlamış değilim insanlarımızda ki.
Hocam sapphire tamam da gigabyte dan 10 adım kaçarım :D üst model değilse. Çok fazla fail ürün ürettiler psular patladı monitörler cizirdadi ekran kartları kendini soğutamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı