ASUS Dual RX 6600 XT ses geliyor

Vallahi kasım gibi aldım kartı. Arkadaşlarla 6600XT almayı planlıyorduk ama ben biraz daaha ileriye dönük olsun dedim. 2K monitörüm var bari faydanalayım diyerek almıştım. Memnunum gayet, ufak bir fan ayarıyla Warzone olsun, Valorant olsun, LoL, DotA 2, 2K da 60 dereceyi geçmeden ve sesi çok bağırtmadan oynstıyor. GoW'u 2K da yüksek ayarlarda 84+ FPS ile oynadım ve fan sesi yine rahatsız etmedi, kart genelde çok yük altında 70 72 derece, junction sıcaklığı da 90'larda geziyor. Junction temp için maksimum sıcaklık 110 derece bu arada. Kartın değerleri gayet iyi. Bir de WattMan'dan kurtulmak için bir iki ufak ayar yapılıyor Windows üzerinden. Şu an gayet sıkıntısız kullanıyorum tavsiye ederim. Ama AMD'nin yazılım işini çözmesi lazım.

ASUS Dual 6600XT mevcut bende herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu peki? AMD tarafında pek bilgim yok açıkçası.

ASUS Dual 6600XT mevcut bende herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu peki? AMD tarafında pek bilgim yok açıkçası.

Coil Whine gitmez, ama internetten bakarak undervolt yaparsanız bayağı bir sesi azalır. Undervolt ile WattMan sorunu da giderilebiliyor. Coil Whine için soruyorsanız, ses rahatsız etmiyorsa hiç uğraşmayın. Ama WattMan içinse internette rehber videoları mevcut 5 6 dakikalık. Oradan bakarak kolauca halledebilirsiniz

Coil Whine gitmez, ama internetten bakarak undervolt yaparsanız bayağı bir sesi azalır. Undervolt ile WattMan sorunu da giderilebiliyor. Coil Whine için soruyorsanız, ses rahatsız etmiyorsa hiç uğraşmayın. Ama WattMan içinse internette rehber videoları mevcut 5 6 dakikalık. Oradan bakarak kolauca halledebilirsiniz
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı