ASUS Dual RX 6700 XT 6700 TL

Hocam haklı da olsanız RTX on için minimum 8K ödemek mantıklımı ki yarın ne olacağı belli değilken bence alınabilir 6700'ün TR de minimum 8K olacağından da hiç şüphem yok

Yine hesaplar kapatılacak maalesef. Sebebini bilen var mı?

Vallahi pes yine ban . Kim banlıyor bulsamda iki kelam laf etsem . Sipariş verip almak istemeyen varsa ben talibim karta
Merhabalar sipariş verip ban mı yediniz ? Arkadaşa alacağız da bir problem olursa para iadesi anında olur mu ?

Şimdi arkadaşlar linkteki ekran kartını alalım mı almayalım mı?

Yok hocam arkadaş alacak hazır sistem veya 6700XT fakat Türkiye'de stok olur mu belli değil olsa da Türkiye'deki firmalar bile stokçuluk yaptığı için bulunmuyor. Fakat söylediğinize göre gelmiyor hesap banlanıyor. Ayrıca zaten satmak için alsaydım şimdiye buraya yazmayıp çoktan çekmiştim

Banlasalar bile para çekmedikleri için sorun olmuyor , cekse bile iade ederler zaten . İmkanınız varsa verin sipariş aldığınız ücrete veya üstüne burada birileri faydalanır en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…