ASUS Dual RX 6700 XT 6700 TL

Çoğu yeni oyun RTX desteği alıyor artık. Bu AMD'nin kötü ekran kartı üretmiş olduğu gerçeğini değiştirmiyor. O kadar para veriliyor, bir de RTX OFF'ta mı oyun oynayacağız? Çok acil ekran kartıyla iş yapması gerekenler alsın. Oyun oynama niyetinde olanlar için parasının hakkını sunamıyor kart.

Hocam haklı da olsanız RTX on için minimum 8K ödemek mantıklımı ki yarın ne olacağı belli değilken bence alınabilir 6700'ün TR de minimum 8K olacağından da hiç şüphem yok:D

Vergi dahil 100.000 yen civarına geliyor bu da 7000 TL gibi bir rakam

30 gün içinde Amazon güvencesi ile iade ediliyor. Ama benim gibi Türkiye de almak isteyen arkadaşlar bulursunuz merak etmeyin, siz önce getirtenibilin gerisi kolay :)

Yok hocam arkadaş alacak hazır sistem veya 6700XT fakat Türkiye'de stok olur mu belli değil olsa da Türkiye'deki firmalar bile stokçuluk yaptığı için bulunmuyor. Fakat söylediğinize göre gelmiyor hesap banlanıyor. Ayrıca zaten satmak için alsaydım şimdiye buraya yazmayıp çoktan çekmiştim :D

Banlasalar bile para çekmedikleri için sorun olmuyor , cekse bile iade ederler zaten . İmkanınız varsa verin sipariş aldığınız ücrete veya üstüne burada birileri faydalanır en azından :p

Geri
Yukarı