ASUS Dual vs MSI Mech RX 6700 XT

Epeyden baktığımda msi in değerleri daha yukarıda gösteriyor.

Sapphire in 3 fanlısı ile asusun iki fanlısı aynı fiyat. Sapphire daha kötü galiba burdan o çıkıyor değil mi ?

Hayır alakası yok.

MSI ve ASUS neyse Sapphire de o.
Msi da fsr 2.0 desteği var. Sapphire de mevcut mu ?

Msi da fsr 2.0 desteği var. Sapphire de mevcut mu ?
Çünkü fsr desteği baya bi FPS artırıyor.

MSI da FSR 2.0 desteği var. Sapphire de mevcut mu?

FSR desteği MSI ile alakası olan bir şey değil. FSR 2.0 desteği aşağıadaki tüm kartlarda var. Marka ekran kartını etkilemiyor.

AMD Radeon™ 6000 SeriesAMD Radeon™ 6000M SeriesAMD Radeon™ 5000 Series
AMD Radeon™ 5000M SeriesAMD Radeon™ VII GraphicsAMD Radeon™ RX Vega Series
AMD Radeon™ 600 SeriesAMD Radeon™ RX 500 SeriesAMD Radeon™ RX 480/470/460 Graphics
AMD Ryzen™ Desktop Processors with AMD Radeon™ GraphicsAMD Ryzen™ Mobile Processors with Radeon™ GraphicsNVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series
NVIDIA® GeForce RTX™ 20 SeriesNVIDIA® GeForce® 16 SeriesNVIDIA® GeForce® 10 Series

FSR desteği MSI ile alakası olan bir şey değil. FSR 2.0 desteği aşağıadaki tüm kartlarda var. Marka ekran kartını etkilemiyor.

AMD Radeon™ 6000 SeriesAMD Radeon™ 6000M SeriesAMD Radeon™ 5000 Series
AMD Radeon™ 5000M SeriesAMD Radeon™ VII GraphicsAMD Radeon™ RX Vega Series
AMD Radeon™ 600 SeriesAMD Radeon™ RX 500 SeriesAMD Radeon™ RX 480/470/460 Graphics
AMD Ryzen™ Desktop Processors with AMD Radeon™ GraphicsAMD Ryzen™ Mobile Processors with Radeon™ GraphicsNVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series
NVIDIA® GeForce RTX™ 20 SeriesNVIDIA® GeForce® 16 SeriesNVIDIA® GeForce® 10 Series
Peki siz MSI Mech 2x mi Asus dual mi sapphire nitro+ mı alırdınız ?

Peki siz MSI Mech 2X mi ASUS Dual mi Sapphire Nitro+ mı alırdınız?

Kesinlikle Sapphire Nitro + ya da ASUS Dual alırdım. MSI Mech modelleri çok iyi değil. Kötü değiller ancak ASUS ve Sapphire'in bu modelleri çok daha iyi. İkisi de çok kaliteli kartlar. Soğutmaları da ikisini de çok iyi. Bu durumda satıcıya ve fiyata bakarak alışveriş yapardım.

Kozmetik olarak Saphhire daha şık duruyor bence.

Kesinlikle Sapphire Nitro + ya da ASUS Dual alırdım. MSI Mech modelleri çok iyi değil. Kötü değiller ancak ASUS ve Sapphire'in bu modelleri çok daha iyi. İkisi de çok kaliteli kartlar. Soğutmaları da ikisini de çok iyi. Bu durumda satıcıya ve fiyata bakarak alışveriş yapardım.

Kozmetik olarak Saphhire daha şık duruyor bence.

ASUS'un 2 fanlısıyla, Sapphire'in 3 fanlısının aynı fiyat olmasının kaliteyle alakası yok değil mi yani?

Son olarak ( biraz takıntılıyım kusura bakma) Sapphire Nitro+ ın OCli olanının linkini atar mısın bana ben bulamadım da OCli olanını

OCli olanı diye bir şey her zaman olmak zorunda değil. OC zaten kendinde yapabilirsin. OC yazısı yok diye OC yapılmıyor demek değil. OC yazısı olanlar çok az OC yapılmış kartlar. Aynısını kendinde yapabilirsin.

OCli olanı diye bir şey her zaman olmak zorunda değil. OC zaten kendinde yapabilirsin. OC yazısı yok diye OC yapılmıyor demek değil. OC yazısı olanlar çok az OC yapılmış kartlar. Aynısını kendinde yapabilirsin.
Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun kardeşim. İçimi rahatlattın. Sapphire nitro+' ı alıyorum gidip.

Geri
Yukarı