ASUS Eah 6850 Güç tüketimi

badyguard

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba benim merak ettiğim bir konu var. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Radeon HD 6850 1x6 pin beslemesi olan bir ekran kartı için TDP 127W güce ihtiyacı olduğu her yerde yazıyor.

Fakat benim elimde ASUS EAH 6850 2x6 pin beslemesi isteyen ekran kartı var. Bu ekran kartı kaç Watt besleme istiyor?
Hiçbir yerde bilgi bulamadım. Bu ekran kartı Kaç Watt besleme istiyor. Kaç Watt PSU öneriliyor?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam arkadaş %100 bilgili değil bu konuda bence. Daha kesin bilgiler gerekiyor. Benim güç kaynağım 400w. 12v kanalından 22A güç veriyor. Fakat tek 6 pin koymuşlar. Bu ekran kartında 2 tane 6 pin beslemesi koyulmuş. Şimdi 2 tane boşta molex kablosu var benim kasada. 2 molex den 1 tane 6 pin pci-e beslemesi takıcam fakat kaldırır mı bilemiyorum. 2 molex den 75w gelir mi bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Hocam arkadaş %100 bilgili değil bu konuda bence. Daha kesin bilgiler gerekiyor. Benim güç kaynağım 400w. 12v kanalından 22A güç veriyor. Fakat tek 6 pin koymuşlar. Bu ekran kartında 2 tane 6 pin beslemesi koyulmuş. Şimdi 2 tane boşta molex kablosu var benim kasada. 2 molex den 1 tane 6 pin pci-e beslemesi takıcam fakat kaldırır mı bilemiyorum. 2 molex den 75w gelir mi bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Satadan çevirici ile bağlamak yerine,
6 pin GPU kablo çoğaltıcı ile gpu hattından beslemeniz çok daha sağlıklı olur.
Bu linke bakın. Önerilen psu 300w diyor. Sizinki 400 ise rahat yetmesi laızm
@badyguard

Yeni konular

Geri
Yukarı