ASUS EEE PC 1015PX donanım yükseltme tavsiyeleri

Cyberbox82

Hectopat
Arkadaşlar 2011 yılından ASUS EE PC 1015PX modelini satın almıştım, bu ürünüm için bu günlerde; işlemci, RAM ve ekran kartı donanımlarını yükseltmeyi düşünüyorum.
Sistemin sorun vermeden maksimum desteklemiş olduğu ürünler ve modeller hakkında bilgi rica ediyorum.

Şimdiden teşekkür eder, hayırlı günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 senelik cihaza update yapmak tamamen israf. Basit işler için kullanıyorsanız 240 GB SSD günü kurtaracaktır. Onun dışında harcayacağını her kuruş çöpe atmaktan farksız olacaktır. Zaten böyle bir eski topraktan oyun performansı beklemek haksızlık etmektir.

Ekran kart ve işlemci yükselemez. RAM testi yapınız.
Teşekkür ederim
10 senelik cihaza update yapmak tamamen israf. Basit işler için kullanıyorsanız 240 GB SSD günü kurtaracaktır. Onun dışında harcayacağını her kuruş çöpe atmaktan farksız olacaktır. Zaten böyle bir eski topraktan oyun performansı beklemek haksızlık etmektir.
Teşekkür ederim.

Herkese merhaba. Konuyu tekrar hortlatacağım ama, bu cihaza herhangi başka bir laptoptan çıkarılan ya da sıfır olarak satın alacağımız, yeni nesil mini pcie wifi 6 bluetooth 5.2'li wireless kart taksak, herhangi bir çalışma problemiyle karşılaşır mıyız? Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba. Konuyu tekrar hortlatacağım ama, bu cihaza herhangi başka bir laptoptan çıkarılan ya da sıfır olarak satın alacağımız, yeni nesil mini pcie wifi 6 bluetooth 5.2'li wireless kart taksak, herhangi bir çalışma problemiyle karşılaşır mıyız? Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Takamazsın, yuva genişlikleri farklı ve desteklemeyecektir bile.

Geri
Yukarı