Asus EN 6600 sürücüsü nereden bulunur?

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
Yeni aldığım ekran kartı 4 günlük yasağın sonunda gelecek diye görüntü versin diye 30TL'ye ASUS EN 6600 (256 MB) diye bir ekran kartı aldım. Taktım çalıştı, görüntü veriyor. Ancak Driver kuramadığım için monitörün tam çözünürlüğünü bile veremiyor. Windows ile arattım şöyle dedi:

ss466.PNG

İnternette aratınca ise 512 MB'lik sürüm çıkıyor ve isim tam olarak aynı değil. Bilmiyorum nasıl sürücüsünü bulacağımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu linkten manuel bir şekilde temiz kurulum yapabilir misiniz?
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/vga/nVidia/nv25944_Win7Vista64.zip
Yalnız işletim sistemi desteği olarak maksimum Windows 7'e kadar destek sağlanıyor bu kart için, eğer kurulum sonrası bir değişiklik gözlemleyemezseniz aygıt yöneticisi ayarları/sürücü güncelleştirme kısmından harici .ini/.inf tabanlı elle tanıtım yükleme işlemini deneyebilirsiniz. Eğer yine olmazsa DDU işlemi sonrası aşağıdaki sürücüyü kurmanızı öneririm, Geforce forumlarında 6800GT'yi Win10 ile çalıştıran var bu driverla.

NVIDIA DRIVERS GeForce 309.08 Driver WHQL

@Jonathan North
3 sürümde de bu hatayı aldım:
Eki Görüntüle 568739
Dediğiniz gibi görev yöneticisinden driver seçmeye çalıştım ancak sadece klasörleri görüyor, driver'ları görmüyor.

Şuradaki konuya bir göz atabilir misin? Belki işine yarar. Bir de kart gerçekten 6600 mü? GPU-Z'den kimliğini bir kontrol edin derim. Uyumluluk modunu değiştirip çalıştırmayı da deneyebilirsin.

[Çözüldü] "NVIDIA Kurulum Programı devam edemiyor" sorunu - Technopat Sosyal

@Jonathan North
Attığınız konu gerçekten sorunumun çözümü gibi duruyor ancak konudaki en iyi cevaplı yazının dediğini kelimesi kelimesine yapmama rağmen olmadı, hatta 1-2 kez denedim. Dediğiniz gibi gerçekten 6600 mü diye baktım ve öyle gözüküyor.
ss471.PNG

Driver yüklenmeden Netflix bile açamıyorum diye şu an daha büyük bir bir önemle kurmam lazım bu sürücüyü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı