ASUS EX-B660M-V5 sistemde sürücüler güncellenemiyor

critical29

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. İtopya'dan hazır sistem satın aldım ancak Wi-Fi gözükmüyor. Ethernet var Ethernet kablosuyla internete bağlanabiliyorum ancak Wi-Fi sürücüsünü bir türlü kuramadım. Intel'in sitesinden kurmaya çalıştım olmuyor. Herhangi bir hata almıyorum bildiğiniz Wi-Fi gözükmüyor. Ağ bağdaştırıcıları kısmında ise Realtek pcle GBE family Controller var. 8 tanede WAN miniport diye bir şey gözüküyor.

Anakartım ASUS EX-B660M-V5 D4.
BIOS güncellemesi de yapamadım. Sitesine girip son güncellemeyi indirdiğimde ZIP dosyası indiriyor bu sebeple kurulum gerçekleştiremedim. Aynı zamanda ZIP olarak indirdiği için diğer anakart driverlarınıda kuramadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan hazır sistem satın aldım ancak Wi-Fi gözükmüyor.
Anakartta dahili Wi-Fi modülü yok, harici olarak almadıysanız normal.

BIOS güncelleme rehberi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ZIP dosyası inmesi kurmanıza engel değil. WinRAR, 7-ZIP gibi bir uygulama kurulu değil galiba. Kurun bunlardan birini. Bazılarından EXE dosyası çıkar, onlara ne yapacağınızı biliyorsunuz. Bazıları da INF uzantılıdır, onun rehberi de burada:

BIOS güncelleme rehberi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ZIP dosyası inmesi kurmanıza engel değil. WinRAR, 7-ZIP gibi bir uygulama kurulu değil galiba. Kurun bunlardan birini. Bazılarından EXE dosyası çıkar, onlara ne yapacağınızı biliyorsunuz. Bazıları da INF uzantılıdır, onun rehberi de burada:
Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Tam olarak ne almam gerekiyor? Gerçekten anlamadığım için soruyorum. Aldıktan sonra nereye takacağım onu?

BIOS güncelleme rehberi:

Hangi usb adaptörü tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
Adaptör önerisi için ayrı konu açmanız doğru olur, yeri burası değil. Belli bir yere kadar aralarındaki farkları bilmiyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı