ASUS EX-H310M-V3 RAM frekansı artırma

Arda1234

Kilopat
Daha fazla  
Anakartımın modeli ASUS EX-H310M-V3 ve RAM'lerimin modeli Corsair Vengeance LPX 8x2 16 GB 2400MHz.
MH arttırmak mümkün mü? Artıyorsa kaç MHz artış gösterir? Sistem parçalarına zararı olur mu? RAM ömrü kısalır mı? Kısacası her şeyi öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
@@Shimada Sensei yardımlarını bekliyorum sistemime hakimsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Model olarak atıyorum. CORSAIR Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz CL16 Dual Kit - incehesap.com
Özellik kısmında dikkatimi çekti
XMP 2.0 Desteği İle Sorunsuz, Otomatik Hız Aşırtma Elle bellek frekansını arttırmak eğlenceli bir deney olabilir, ama bazen sadece uğraşmadan maksimum performansı elde etmek istersiniz. XMP 2.0 desteği işte tam bunu vaad ediyor.

Vengeance LPX bellekler XMP 2.0 standardı desteğine sahiptir. Sadece çalıştırmanız yeterli, Vengeance LPX kiti bellek frekanslarını ve voltaj değerlerini otomatik olarak güvenli en yüksek hıza ayarlayacaktır. Kendinizi hiç yormadan güvenilir en iyi performansı elde edersiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı