ASUS FA506IU alınır mı?

crytominer

Hectopat
Merhaba ilk defa oyun bilgisayarı alacağım ve linkteki ASUS bilgisayarı almayı düşünüyorum sadece kafama 60 Hz olması takılıyor sizlerin düşüncesini almak istedim çok fark yaşar mıyım 120 bilgisayara göre ya da bu fiyata yakın önerebiliceğiniz başka bilgisayar var mı bana?Asus FA506IU-BQ078 AMD Ryzen 7 4800H 8GB 512GB SSD GTX1660Ti Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler cevabınız için rekabetçi oyunlar oynıycam ama üstündeki monitörü kullanmam gerekicek çoğunlukla yanımda taşıyamam başka monitör kafam çok karışık bu modelde gtx1660 ekran kartı monsterlarda gtx1650 oyüzden aslında monster düşünüyorum alternatif olarak ama aynı paraya daha düşük ekran kartı almak pek sinmiyo içime.

Bir süre sonra bunun 120Hz olan modelleri gelecekmiş. Madem rekabetçi oyunlar da oynuyorsunuz biraz daha bekleyip gelecek olan 120Hz modellere bakmanı tavsiye ederim.

Ben de 120 Hz modelleri bekliyorum. Bu bilgiyi nereden öğrendiniz acaba?

Bu modeli inceleyen birden fazla YouTube kanalı bu modellerin 120Hz olanlarının yurtdışında çoktan satılmaya başladığını en geç 1-2 ay içerisinde de ülkemizde satılmaya başlamasını beklediklerini söylemişlerdi. Bu konuda ASUS'a dün mail attım ancak henüz bir cevap alamadım.

Mantıklı aslında beklemek ama acaba nasıl bir fiyatla gelir 8500 benim üst limitim şuanda monster mağazası açılsa gidip orada onların modellerini inceliycem biraz her ne kadar asus kadar güven vermesede 120 hz olduğu için alabilirim monster.

1650ti versiyonu olan FA506II modelini aldım 3 gündür kullanıyorum. Bence alabilirsin laptop oldukça iyi. 120hz modeller daha pahalı olabilir. 60hz sorun değil dersen alabilirsin.

Geri
Yukarı