ASUS Fan Xpert Fanları Ayrı Ayrı Kontrol Etme Sorunu

Deli Halid

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Hekim
Arkadaşlar ilgili programda kasanın üstündeki 2 adet fanımı saymazsak, ki bunlar kasa üzerindeki elle müdahale edebilen kontolcüye bağlı, kasanın arkasında egzoz fanı (4 pin) olup anakartın üzerindeki kasa fan 2 soketine bağlı. Kasanın önünde ise iki fan (3 pin) olup Splitter ile kasa fan 1 soketine bağlı. Genel olarak hepsine birden müdahale edebiliyorum, sadece tek tek kontrol edemiyorum. Sebebi nedir sizce?

suite.jpg

Şundan dolayı olabilir diyen hiç kimse yok mu arkadaşlar?

Son düzenleme:
Arkadaşlar ilgili programda kasanın üstündeki 2 adet fanımı saymazsak, ki bunlar kasa üzerindeki elle müdahale edebilen kontolcüye bağlı, kasanın arkasında egzoz fanı (4 pin) olup anakartın üzerindeki kasa fan 2 soketine bağlı. Kasanın önünde ise iki fan (3 pin) olup Splitter ile kasa fan 1 soketine bağlı. Genel olarak hepsine birden müdahale edebiliyorum, sadece tek tek kontrol edemiyorum. Sebebi nedir sizce?

Eki Görüntüle 319377
Şundan dolayı olabilir diyen hiç kimse yok mu arkadaşlar?
BIOS menünüzden de aynı ayarları yapabilirsiniz :)

Ayar oluyorum bu mevzuya ve sırf bu yüzden fan kontrol kartı alacağım.

Bende bunu indirmek için Al Suite 3 yükledim ve kurdum 3 program kurdu içinde fan xpert de vardı sonra kurdu programları hiç bir tepki yok açılan programda yoktu bende hepsini sildim pc yavaşladı dün verdim servise acaba neyden kaynaklı tasarruf modu almış olabilir mi fps csgoda 250-300 arasından 30 -50 arasına düştü çıldırıcam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı