Asus Fonepad veya Motorola Moto G ?

Serhat55

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Bütçem 850 TL. Asus Fonepad ile Motorola Moto G arasında kaldım. Sizce daha iyileri var mıdır. Önemli olan hızlı ve marketi zengin olsun.

Aynen ikisi arasında kaldım. Ekran çok önemli değil benim için. Hız ve market önemli.

Birbirine yakın telefonlar seçseydiniz bir nebze anlardım ama konuya yabancısınız anlaşılan.
Market aynı market, her iki telefonu alsanız da aynı market olduğu için uygulama sayısı aynı.
Asus'u kullanmadım ama Motorola çift hatlı ve feci donmalar olan bir telefon. ( En azından iş arkadaşımın telefonu öyle)
Konuyla hiç alakası yok ama ben sizin yerinizde olsam Galaxy S3 alırım o paralara. Eski falan ama en azından gorilla glass ekranı var, 1.4 ghz 4 çekirdek işlemcisi var, artırılabilir hafızası var, en azından zamanının birinci sınıf malzemeleri kullanılmış ( kasa için geçerli değil) iyice alıştıktan sonra yüzlerce custom rom seçeneği var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı