Asus FX(GL)502VE Ekran Değişimi

ArKaDo

Hectopat
Daha fazla  
ASUS FX502VE laptopumda aldığımdan beri bir ölü piksel var. Garantiye yollayacaktım fakat çoğu kişi teknik servisten memnun değil ben de cihazı daha fazla bozmalarından korktuğum için ilerleyen zamanlarda ekranını kendim değiştirmek istiyorum. Biraz araştırdım fakat gördüğüm kadarıyla tüm paneller stok panelle aynı mat ve IPS olan bir panel bulmama yardımcı olursanız sevinirim. Mat olmasına pek gerek yok olursa güzel olur, şimdiden teşekkürler.

ASUS FX502VE laptopumda aldığımdan beri bir ölü piksel var. Garantiye yollayacaktım fakat çoğu kişi teknik servisten memnun değil ben de cihazı daha fazla bozmalarından korktuğum için ilerleyen zamanlarda ekranını kendim değiştirmek istiyorum. Biraz araştırdım fakat gördüğüm kadarıyla tüm paneller stok panelle aynı mat ve IPS olan bir panel bulmama yardımcı olursanız sevinirim. Mat olmasına pek gerek yok olursa güzel olur, şimdiden teşekkürler.
Kendi başına yapmanı önermiyorum servise gönder derim. Bu arada servis daha fazla bozmaz merak etme.

Kucukken legolarla araniz iyi ise evde de yapabilirsiniz. Sadece baslamadan statik eldiven giymeyi ve service manuel'e bakmayi unutmayin. Eger service manuel ya da icini acma videosu yok ise o zaman vazgecersiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı