ASUS FX503VD-DM081T RAM, SSD ve termal macun yenilenmesi

Bütçe
1200

Umut A

Femtopat
Daha fazla  
ASUS FX503VD-DM081 modelinde ürünüm var ortalama 2.5 yıldır kullanıyorum. Isınma sorunları başladı ve oyunlar güncelleniyor HDD yavaş kalıyor, RAM yetersiz kalıyor bu yüzden güncelleme yapmak istiyorum.
SSD olarak aklımda bu var: https://www.hepsiburada.com/samsung...0mb-s-m-2-2-5-ssd-mz-n6e500bw-pm-HB00000A5BLY
8 GB RAM ve termal macun olarak aklımda bir şey yok. Sizden ricam, attığım SSD laptopa uygun mudur? Bir RAM, termal macun ve vakumlu soğutucu önermeniz. Eğer ki SSD uygun değilse yine bir 500 GB gibi bir SSD önerirseniz güzel olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_65.png
    Screenshot_65.png
    10,6 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_65.png
    Screenshot_65.png
    8,3 KB · Görüntüleme: 43
Attığınız SSD uygundur. Güzel bir model.
Termal macun olarak Arctic MX4 birçok kişi tarafından öneriliyor. Ben Zalman STC8 kullanıyorum. Fiyatı uygun memnun kaldım.
Tek kanal bellek var bilgisayarınızda yanına 8 GB tek modül alarak 16 GB'a yükseltebilirsin.

Attığınız SSD uygundur. Güzel bir model.
Termal macun olarak Arctic MX4 birçok kişi tarafından öneriliyor. Ben Zalman stc8 kullanıyorum. Fiyatı uygun memnun kaldım.
Tek kanal bellek var bilgisayarınızda yanına 8 GB tek modül alarak 16 GB'a yükseltebilirsin.

MHz, voltaj değerleri olarak bir bilgim yok yazma şansınız var mı? Alırım uygun olmaz bir sorun çıkmasın.

DDR4 SODIMM 2400 MHz, 1.2 V, CL17.
İstersen 32 GB'a kadar yükseltebilirsin.
Sisteminize uygun ram.
Bu linkte sisteminize uygun RAM var ancak satıcının puanı düşük fiyatını tam olarak araştırmadım sadece fikir olması için atıyorum. Tam olarak sizin RAM'inizle aynı marka.
Alternatif ram.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı