Asus FX505DD-BQ060 Alınır mı?

OgiClk

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi aynı modeli kullanan bir arkadaş varsa olumlu ve olumsuz yönlerini yazarsa sevinirim. Aynı zamanda 4000-5000 TL arası dizüstü oyun bilgisayarı önerilerine de açığım.

SSD

SSD+HDD

Son düzenleme:
İntel i5 işlemci olması ileriye dönük düşündüğümüzde zamanla sıkıntı yaratmaz mı onun yerine ,7 veya yine ryzen serileri daha iyi olmaz mı ?

Oyun düşünüyorsanız öncelikle ekran kartına önem verin. İşlemci isteyen oyunlarda var ancak ekran kartı iyi olduğu için bir tık daha iyi FPS vereceğini düşünüyorum.

Oyun düşünüyorsanız öncelikle ekran kartına önem verin. İşlemci isteyen oyunlarda var ancak ekran kartı iyi olduğu için bir tık daha iyi FPS vereceğini düşünüyorum.
ikisinde de gtx1050 var yanlış görmediysem galiba ekran kartları olarak fark yoktu. Kullanan biri çıksa daha güzel olurdu

Nasıl fark yok hocam? Biri 1050 sizin önerdiğiniz, biri de 1650 ekran kartı. ;)

Pardon hocam GittiGidiyor sitesinde ki 1050 olan ekran kartıymış. Mesajı düzenledim. Geçen hafta 4.999 TL fiyat etiketine sahipti.

Nasıl fark yok hocam? Biri 1050 sizin önerdiğiniz, biri de 1650 ekran kartı. ;)

Pardon hocam GittiGidiyor sitesinde ki 1050 olan ekran kartıymış. Mesajı düzenledim. Geçen hafta 4.999 TL fiyat etiketine sahipti.
1650 attığınızda yoktu ondan öyle dedim :D 1650 olanlar tabi ki daha iyi ama fiyat da artıyor hpnin o ürünü stokta ve dediğiniz fiyatta ise araştırıp almayı düşünebilirim
2019 yılında 1050 ti çöp.
en az 1650 model alınız.
1650 bulunan modellerde i7 ile birlikte olunca fiyat direk 6k bandından başlıyor bu da beni aşıyor ..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı