ASUS FX505GT alınır mı?

godlikera

Femtopat

Dosya Ekleri

• 1277CC1B-EB26-47CF-9425-E6B6CBA62DA1.png
    1277CC1B-EB26-47CF-9425-E6B6CBA62DA1.png
    364,9 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS TUF serisi sıkıntılı bu yüzden almak mantıksız olur. Cihazlar tamamiyle tasarımsal olarak hatalı, nefes alamıyor ve yanıyor yani çok ısınıyor. Almanızı önermem. Ayrıca özelliklerine göre de çok pahalı o fiyata GTX1650 Ti alabilirsiniz.

ASUS TUF serisi sıkıntılı bu yüzden almak mantıksız olur. Cihazlar tamamiyle tasarımsal olarak hatalı, nefes alamıyor ve yanıyor yani çok ısınıyor. Almanızı önermem. Ayrıca özelliklerine göre de çok pahalı o fiyata GTX1650 Ti alabilirsiniz.
Peki benzer özelliklere sahip sadece depolaması daha az olan Casper Excalibur (Casper EXCALIBUR G770.9300-B5H0X İ5-9300H RGB 16GB 1TB HDD+240GB M2 SSD GTX1650 4GB 15.6'' FREEDOS | Trendyol)

Hakkında düşünceleriniz neler?

FX504 kullaniyorum, hiç ısınma sorunu yaşamadım. Bir alt model FX503 zaten efsane gamebook adamın seçtiği cihaz 1650 Ti'li zaten.

FX504 kullaniyorum, hiç ısınma sorunu yaşamadım. Bir alt model FX503 zaten efsane gamebook adamın seçtiği cihaz 1650 Ti'li zaten.
Nasıl kullandığınıza bağlı yaşayıp yaşamamanız. Şikayetvar'dan takip edebilirsiniz sorunları. Önemli olan içindeki donanım değil soğutma sistemidir.

Şikayetvar üzerinde sabit şikayetler var dostum. Körü körüne savunmanın anlamı yok.

Sikayetvar'da toplasan 5-6 tane sikayet var. O da 1 tanesi FX504 ile alakalı, diğerleri başka modellerin. Senin yorum yaptığım bir iki konu daha gördüm. Hep aynı yorum, FX serisini kötülemek. Bir üründe sorun yaşamissin her konuya nefret kusuyorsun.

Sikayetvar'da toplasan 5-6 tane sikayet var. O da 1 tanesi FX504 ile alakalı, diğerleri başka modellerin. Senin yorum yaptığım bir iki konu daha gördüm. Hep aynı yorum, FX serisini kötülemek. Bir üründe sorun yaşamissin her konuya nefret kusuyorsun.

Dostum ürünü üreten ben miyim? Neden nefret kusayım ki ürün fiyatı uygun olsa alınabilir olsa onu da tavsiye ederiz. Ama ben gördüğüm sorunları yazıyorum buraya. Kimseyi yanıltmak gibi bir amacım yok konu sahibi kendisi de gidip araştırabilir bu durumu. Sırf ben dedim diye böyle değil adamlar o şekilde yapmış. Senin şu an yaptığın tek şey verdiğin paranın boşa gitmediğini kendine yedirmek yani kendini avutma çaban. Gerçekçi olmanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı