ASUS FX506lh laptopa HDD önerisi

• Konuyu başlatan Lua
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 906
Bütçe
200 TL Civarı (Ürüne göre aşılabilir)

Lua

Centipat
Selamlar sosyal. ASUS FX506LH-BQ047 tanımlı laptopa sahibim. 256 GB SSD maalesef yetmiyor. Bu yüzden ağır oyunları laptopuma takarak içine yükleyebileceğim bir HDD arıyorum. 7200 RPM olursa iyi olur. Ne kadar hızlı o kadar iyi. WD Black serisi çok önerilen bir seriymiş galiba o seriden de önerebilirseniz sevinirim. Gerçi çok bilgim yok ama laptoplara 2.5 inç SATA almam gerektiğini biliyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe belli zaten. @mizzy hocam sen de bakabilir misin? Önerilerinizi bekliyorum. İyi sosyaller!

Son düzenleme:
Hocam size zahmet 7200RPM de önerebilir misiniz? Bütçeyi aşabilirim. GTA V de kuracağım için yavaş yükleme süreleri ile karşılaşmak istemiyorum.

Alacakken WD almayı tercih ederim. Attığınız üründe herhangi bir sorun yok değil mi hocam? Kusura bakmayın HDD konusunda pek bilgili değilim.

Son düzenleme:
Piyasada zaten Seagate ve WD dışında HDD üreticisi kalmadı hocam. 7200 RPM HDD'de yok denecek kadar az Laptop piyasasında. Bütçe aşılabilirse yukarıda attığım ürünü alabilirsiniz.

Selamlar sosyal. ASUS FX506LH-BQ047 tanımlı laptopa sahibim. 256 GB SSD maalesef yetmiyor. Bu yüzden ağır oyunları laptopuma takarak içine yükleyebileceğim bir HDD arıyorum. 7200 RPM olursa iyi olur. Ne kadar hızlı o kadar iyi. WD Black serisi çok önerilen bir seriymiş galiba o seriden de önerebilirseniz sevinirim. Gerçi çok bilgim yok ama laptoplara 2.5 inç SATA almam gerektiğini biliyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe belli zaten. @mizzy hocam sen de bakabilir misin? Önerilerinizi bekliyorum. İyi sosyaller!

Burada uyumlu SSD ve RAM'ler listelenmiş ve 2.5 disk takma seçeneği yok yazıyor . Bazı FX506 modellerinde tek m.2 tek 2.5 disk seçeneği oluyor . Bazılarında 2.5 disk seçeneği olmuyor 2 tane m.2 disk seçeneği oluyor.

İçini açıp kontrol etmekte fayda var

Geri
Yukarı