ASUS FX553 laptop yeniden başlat sonrası klavye ışığın açılması

Karl Marx

Kilopat
Daha fazla  
Asus FX 553 laptopta klavye ışığını fn tuşlarıyla kapatmama rağmen yeniden başlatınca tekrar klavye ışığı açılıyor. Tamamen kapatmak için ne yapmalıyım?

Sorum size yardımcı olamayacak ama, Asusun bu modeli genel olarak nasıl ,bu klavye ışığı sorunundan başka sıkıntıları var mı, aldığınız cihazdan menun musunuz? Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Asus FX 553 laptopta klavye ışığını fn tuşlarıyla kapatmama rağmen yeniden başlatınca tekrar klavye ışığı açılıyor. Tamamen kapatmak için ne yapmalıyım?
Üründen kesinlikle memnunun performans acisindan da iyi klavye isiklarini da kapatmayi basardim ürün gayet sessiz calisiyor isinma problemi de yok ama türkiye fiyatina yorum yapamam ben almanyadan 3000 tl gibi bi fiyata aldim kesinlikle tavsiye ederim.

Vehbi bey laptobun kasa kalitesi ve kullanılan malzeme nedir acaba. Birde okuma yazma hızı performansı sizce yeterlimidir?
HDD 5400 RPM yeterli degil gibi gelse de benim icin yeterli.Isletim sistemi ve gerekli programlari SSD ye kurunca pek bir problem yaratmiyor acikcasi kasa kalitesi bence tatmin edici ama hangi materyalden yapildigini bilmiyorum sert plastik gibi diyebilirim

HDD 5400 RPM yeterli degil gibi gelse de benim icin yeterli.Isletim sistemi ve gerekli programlari SSD ye kurunca pek bir problem yaratmiyor acikcasi kasa kalitesi bence tatmin edici ama hangi materyalden yapildigini bilmiyorum sert plastik gibi diyebilirim

peki dış yüzeyide plastikmi hiç alüminyum veya metal alaşım bir yüzeyi yokmu ? Birde üzerinde optik okuyucu mevcutmu dm160 modelinde. Türkiye deki sitelerde tam bilgi verilmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı