Asus FX553VD ve MacBook Pro Late 2013 takas yapılır mı?

Waliente

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Asus FX553VD i7 7700HQ, GTX 1050 bir laptop var. Oyun oynamıyorum. Bilgisayar mühendisliği okuyorum, batarya süresi daha iyi giden ve hafif bir bilgisayar arıyorum. Sizce MacBook Pro Late 2013 15' inch ile takas mantıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maclerde bataryanın devir sayısı önemli. 2013 modelinde de degişmediyse batarya pek dayanmaz. Bir de okudun bölüm gereği yarın öbür gün ana makinaya linux falan kurmak istersen macte sıkıntı çıkar. Bence Elindeli bilgisayar iyi, illa küçük boyut ve uzun batarya ömürlü bir cihaz lazım diyorsan, dell xps ler uygun bence.
Bir ekleme daha yapayım, tamam maclerde işletim sistemi rahat hızlı falan ama yaygın olmadıgı için dogru düzgün programlar bulamassın(Mesela Keil). Crack bulmakta zorlanırsın :) . 2013 bir cihaza elindeki yeni cihazı verme sakın kardeşim. Mac in tasarımına görünüşüne heves etme.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı