ASUS FX553VE DM407T klavye tuşu tekli satılır mı?

Rollof_exes

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci-Stajyer
Geçenlerde klavyedeki numlock olmayan 3 tuşu yerinde çıktı ve sayı yazan plastik kısmının alt kısmındaki küçük plastik parça yerinden koptuğu için yerine oturmuyor. Tuş kırmızı renkte olduğu ve de transparan ışığı görmemiz için saydam yapmışlar bu yüzden tuşu bulmak zor ve de yeniden klavyesini almak pahalı olacağından acaba tekli şekilde bulabilir miyim? Bulabilirsem nerede bulabilirim ya da elinde olan varsa bana yollayabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim ve de ayrıca bu Laptop'a bu linkteki SSD olur mu yazarsanız sevinirim saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Slot olarak hazır da var geçen gün açtığımda M.2 NVMe desteklediğini ve de HDD ve CD yerine de normal SSD takılıyor.
Klavye tuşu olarak da maalesef yedek çıkmadı bilgisayar şu an böyle devam ediyor ancak elinde olan varsa yarım edebilecek şimdiden müteşekkir olurum saygılar.

Geçenlerde klavyedeki numlock olmayan 3 tuşu yerinde çıktı ve sayı yazan plastik kısmının alt kısmındaki küçük plastik parça yerinden koptuğu için yerine oturmuyor. Tuş kırmızı renkte olduğu ve de transparan ışığı görmemiz için saydam yapmışlar bu yüzden tuşu bulmak zor ve de yeniden klavyesini almak pahalı olacağından acaba tekli şekilde bulabilir miyim? Bulabilirsem nerede bulabilirim ya da elinde olan varsa bana yollayabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim ve de ayrıca bu Laptop'a bu linkteki SSD olur mu yazarsanız sevinirim saygılar.

Merhabalar, ben de ASUS FX553VE model bilgisayarıma j tuşu arıyorum. Siz bulabildiniz mi merak ettim. eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.

Maalesef bende bulamadım birçok yere sordum ancak klavyenin tamamını satın almamı söylediler ve bu durum pahalıya patlayacağından vazgeçmiş bulunmaktayım ancak çok kullanmadığınız bir tuşu yerine koyarsanız kapanır diyorlar ya da başka bir klavyeden uyduracağız diyorlar.

Geri
Yukarı