ASUS FX553VE-DM453T Nasıldır?

Yeni işlemci modelli Dell G5 almanızı tavsiye ederim. Öte yandan Monster modellerine bakabilirsiniz madem bu kadar bütçeniz var mutlaka 1060 ekran kartı barındıran bir laptop almalısınız.

Yeni işlemci modelli Dell G5 almanızı tavsiye ederim. Öte yandan Monster modellerine bakabilirsiniz madem bu kadar bütçeniz var mutlaka 1060 ekran kartı barındıran bir laptop almalısınız.
Doğru. Dell sağlam markadır. Hocam benim önerdiğim Dell'de MAX-Q 1060 var. Bu model de MAX-Q mu?

Doğru. Dell sağlam markadır. Hocam benim önerdiğim Dell'de MAX-Q 1060 var. Bu model de MAX-Q mu?
Evet bu modelleri de MAX-Q ancak pek performans farkı yok bazı modellerde performans düşüklüğü mevcut ancak izlediğim video ile normal 1060 ile performans farkı oldukça azdır. Turuncu kısım ortalama FPS. Videoya göre değerlendirilebilir alacak kişiler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DELL'in soğutmasından şüpheniz olmasın. Adaptör sorunu 7xxx serisinde 1050ti bulunduran laptoplarda vardı. Bu hem yeni G serisi hem 1060. Yani sıkıntı çıkmaz.

DELL'in soğutmasından şüpheniz olmasın. Adaptör sorunu 7xxx serisinde 1050ti bulunduran laptoplarda vardı. Bu hem yeni G serisi hem 1060. Yani sıkıntı çıkmaz.

Yok forumda geçen gün konu açanlar da vardı. Dell in ısınmasından ötürü fps düşüşlerinin olduğunu görünce ister istemez bu da öyle olur mu diye dedim.

Umarım adaptör olayı bu modellerde yoktur. Çünkü çok saçma geliyordu :)

Yok forumda geçen gün konu açanlar da vardı. Dell in ısınmasından ötürü fps düşüşlerinin olduğunu görünce ister istemez bu da öyle olur mu diye dedim.

Umarım adaptör olayı bu modellerde yoktur. Çünkü çok saçma geliyordu :)
Hayır yok adaptör sorunu GTX 1050 modellerinde yaşanan sorundu tüm adaptörleri bozuk değildi ancak bazı adaptörleri hasarlıydı yeni modellerde bu sorun yok. Isınma sorunu pek yok deniyor ancak bazen fazla ısınabilir çünkü işlemci voltaj düşürmeden çoğu oyunda tam hızda çalışıyor. Yani izlediğim videolarda güç limiti uygulama gibi bir durum yoktu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı