ASUS FX553VE laptopa uygun SSD tavsiyesi

@244765 Sipariş verdim hocam. Cyberpunk 2077 beni bekler. :). Bütçem buna yetiyordu en fazla hocam. Ama neredeyse 250 GB versiyonunu alıyordum. İyiki bunu almışım.

@244765 Sipariş verdim hocam. Cyberpunk 2077 beni bekler. :). Bütçem buna yetiyordu en fazla hocam. Ama neredeyse 250 GB versiyonunu alıyordum. İyiki bunu almışım.
İyi günlerde kullanın. SSD montajını nasıl yapacağınızı bilmyorsanız bu videoya bakabilirsiniz, sakın bir teknoloji bakkalına vermeyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@244765 Tamamdır hocam teşekkürler. Yaparım bunu izleyerek. Cyberpunk 2077 sistem performansı yayınlandı. GTX 1060 1080p Medium ayarlarda ortalama 33 FPS alıyor. Galiba oyunun optimizasyonu çöp. :( Cyberpunk 2077 Performance Preview and Initial Impressions
@244765 Hocam SSD'yi aldım yalnız montaj için vida lazımmış o vida bende de yok. Ne yapacağım bilmiyorum.
@244765 Hocam içinden vida çıkmadı nasil monte edicem ben bunu. Nerden temin edebilirim?

Son düzenleme:
@244765 Tamamdır hocam teşekkürler. Yaparım bunu izleyerek. Cyberpunk 2077 sistem performansı yayınlandı. GTX 1060 1080p Medium ayarlarda ortalama 33 FPS alıyor. Galiba oyunun optimizasyonu çöp. :( Cyberpunk 2077 Performance Preview and Initial Impressions
@244765 Hocam SSD'yi aldım yalnız montaj için vida lazımmış o vida bende de yok. Ne yapacağım bilmiyorum.
@244765 Hocam içinden vida çıkmadı nasil monte edicem ben bunu. Nerden temin edebilirim?
Çok özür dilerim, SSD'yi taktınız mı acaba? Bildirimlerde gözükmemiş, kusuruma bakmayın. :(

@244765 Hocam FidelityFX sağolsun. FidelityFX ayarı sayesinde oynadım. Yoksa oynayamazdım hocam. Oyun çok sorunlu. Cidden çok iyi bir güncelleme gelmesi lazım.

Geri
Yukarı