ASUS G16 614jv için SSD ve RAM önerisi

Windows Update'den ASUS Firmware 309 güncelledim. Intel grafik sürücüsünü güncelledim stuttering problemi neredeyse kalmadı hatta yok şu an. W11'den mi bilmiyorum ama saydamlık efektlerini açınca animasyonlarda kasma hissi oluyor kapatınca akıyor animasyonlar.
309 dediğiniz nedir ? bende yüklü mü bir kontrol edeyim , birde ben şuan intel grafik işlemciyi kullanmıyorum geçişler gıcık ediyor beni

309 dediğiniz nedir? Bende yüklü mü bir kontrol edeyim, bir de ben şu an Intel grafik işlemciyi kullanmıyorum geçişler gıcık ediyor beni.

Firmware güncellemesi. Win Update de yoksa isteğe bağlı güncelleştirmeler de olabilir. Ayrıca my ASUS uygulamasını mağazadan kurun oradan BIOS güncellemesi yapılıyor.

Firmware güncellemesi. Win Update de yoksa isteğe bağlı güncelleştirmeler de olabilir. Ayrıca my ASUS uygulamasını mağazadan kurun oradan BIOS güncellemesi yapılıyor.
bende firmware 308 görnüyor windows üzerinden son güncelleme ama sistemde hepsi güncel diyor bilemedim jv benim leptop

Ben bu BIOS en son sürümü nerede yazıyor göremedim. BIOS'a mı girmem gerek?

şimdi gördüm galiba G614JV.309 yazıyor. güncel demek ki

Son düzenleme:
Bende Firmware 308 görnüyor Windows üzerinden son güncelleme ama sistemde hepsi güncel diyor bilemedim jv benim laptop.

Ben bu BIOS en son sürümü nerede yazıyor göremedim. BIOS'a mı girmem gerek?

Şimdi gördüm galiba G614jv. 309 yazıyor. Güncel demek ki.

Evet son sürüm 309. Firmware güncellemesi yüklenmişte olabilir güncelleme geçmişinde sürücü güncelleştirmelerinden bakabilirsin.

Intel driver Support var bir de Update'in bulmadığı otomatik sürücü güncellemeleri yapıyor onu da kurabilirsiniz.

Kurulum yaparken Windows Update eski ekran kartı sürücüsünü kuruyor ona dikkat edin eski ekran kartı sürücüsünü gizleyin.

Hocam o gizleme işini nasıl yapacağız güncelleyince sürekli eski driverı kurup duruyor.

Windows hide Update tool var. Aramaya yazınca hemen çıkıyor majorgeeks adlı siteden indirebilirsin.

Geri
Yukarı