ASUS G16 laptopa Windows 11 nasıl kurulur?

• Konuyu başlatan osm11s
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 933
kurulumu yaptım hocam 1 haftadır kullanıyorum. Bir sıkıntı yok şuanlık bakalım. Bi iki oyuna ilk oynayisimda 1 defa oyun çöktü sadece devamında olmadı m onun dışında bir problem yok bakalım. Teşekkürler yardimlariniz için. @Setsuna Yuki @Enes Süngüç

Selamlar tekrardan. Cihazı iade edeceğim de sıfırlayıp göndermem gerekiyor. Windows falan kurmuştum nasıl sifirlayabilirim? @Setsuna Yuki @Enes Süngüç
Selamlar. Ben de g16 rtx4060 alma aşamasındayım. Siz PC’yi neden iade ettiniz acaba bir sorunla mı karşılaştınız? Ürünü nereden almıştınız?

Selamlar. Ben de g16 rtx4060 alma aşamasındayım. Siz PC’yi neden iade ettiniz acaba bir sorunla mı karşılaştınız? Ürünü nereden almıştınız?
selam. ütün iade etmedim hocam vazgeçtim geri. masaüstüne geçiyim demiştim bi arkadaşın gazıyla fakat sonra taşımam gerekti bikaç kere ve bunda kaldım. herhangi bir sürpriz veya kronik bir sorunla karşılaşmadım. windows kurulumunda vmd driver 1 tık uğraştırdı beni yanlış klasörü seçiyormuşum. onun dışında kurulumu da kolaydı. hepsiburadadan gpnteknoloji satıcısından aldım. asusların distribütörü gpn teknoloji olduğu için. hepsiburadadan direk alanlarda paketlemede sorunlar olmuş sanırım.

selam. ütün iade etmedim hocam vazgeçtim geri. masaüstüne geçiyim demiştim bi arkadaşın gazıyla fakat sonra taşımam gerekti bikaç kere ve bunda kaldım. herhangi bir sürpriz veya kronik bir sorunla karşılaşmadım. windows kurulumunda vmd driver 1 tık uğraştırdı beni yanlış klasörü seçiyormuşum. onun dışında kurulumu da kolaydı. hepsiburadadan gpnteknoloji satıcısından aldım. asusların distribütörü gpn teknoloji olduğu için. hepsiburadadan direk alanlarda paketlemede sorunlar olmuş sanırım.
Cevabınız için teşekkür ederim ben de satıcı olarak gpn’den almayı düşünüyordum. Ama açıkçası sizin gibi Windows yükleme korkum var sağolsun arkadaşlar buradan da yardımcı olmuş. Bu konu bana da rehber olacak inşallah.

Geri
Yukarı