Asus G750 mi? MONSTER® ABRA A7 V6.1.3 mi?

asusmumonstermi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

İncelemeleri izliyorken videonun altında böyle bir site olduğunu gördüm. Açıkcası ilk defa görüyorum bu siteyi :)

Sizlerden ricam kararsız kaldım ürünü hemen yarın alabilirim fakat kafam karışık.

Sizce hangisi (nedenleriyle)

Gönlüm Asus'tan yana fakat stoklarda yok. İstanbul bilişimde. Monster de yoktu fakat bugün stoklara gelmiş. Sizce hangisini almalıyım,?Teşekkürler.

Asus ROG G750JX-RB71 Notebook En Ucuz Fiyatı

MONSTER® ABRA A7 V6.1.3 17.3" - Monster Notebook Laptop Modelleri ve Fiyatları > ABRA

ekranı 17.3 olsun istiyorum. ramde minimum 12 olsun 16da olabilir.
o nedenle bu 2 ürün arasında kaldım. diğer arkadaşların önerilerini de bekliyorum.

peh yav buradan kesin birkaç fikir çıkarda netleştiririm dedim ama kimseden birşey gelmedi :)

Bence monster daha iyi olur. Teknik servisi sorunsuz yardımcı oluyor. Asus yapmaz bunu. yok neden yandı yok nasıl kullandınız vsvs. Ürünü kullanıcı hatası olarak tanımlamak için elinden geleni yapar. Monster'da böyle bişey yok sorgusuz onarırlar veya değiştirirler. Bütçen 3800 tl'yse monsterin daha güzel makinalarını rahatlıkla o fiyata bulabilirsin. MSİ'da yönelebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı