ASUS G750JH CV041H vs MSI GT70 SuperR2 2OD-452TR Dragon

Arkadaşlar bu 2 canavar arasında kararsız kaldım lütfen yardımcı olun.

1. ASUS G750JH-CV041H LİNK ASUS G750JH-CV041H Notebook, Fiyat: 6.783 TL

Bu sistemde 3d var ama benim için önemli olan 3d değil oyun performansı sistemin hızı ve akıcılığı.

2. MSİ DRAGON EDİTİON 2 LİNK: MSI - MSI GT70 SuperR2 2OD-452TR Dragon E2 Core i7-4700MQ 32GB 3x128GB SSD 1TB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Bunda ise super raıd 2 var 3x ssd disk var super raıd ile hızlandırılmış ve HDD 7200 rpm asus da bu 5400 rpm.

İkisinin de özelliklerine iyice yakın sizce hangisi oyun açısından daha güzel?

Bence MSİ.
Düşünmeye gelmez bir soru tabi ki MSI.

Kasa kalitesi, üstün sogutma, İyi garanti hizmetleri, cok para iyi performans dersen; Asus.

Orta kasa kalitesi, iyi sogutma, idare eder garanti hizmetlei , az para iyi performans dersen; MSI.

Hashüs'e katılıyorum. MSI'dan asla şaşmam. Verdiğim 1 kuruşa bile üzülmedim 6 ay oldu neredeyse. MSI soğutma konusunda gayet başarılı aklınızda soru işareti kalmasın. Turbo Fan'ı açtığınız zaman kükremeye başlıyor ve hemen soğutuyor. Birde MSI'ın NOS avantajı var.GPU kendisini %10 OC'luyor. Yani kısacası hiç düşünmeden MSI kardeşim.

Evet arkadaşlar, yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Karar verdim Msi alacağım. İnşallah yanılmam ve doğru bir seçim yapmış olurum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı